Z tą rodziną jest jak z każdym gwiazdorskim klanem - wcale nie trzeba być fanem Beckhamów, żeby wiedzieć o nich wszystko. A przynajmniej kilka podstawowych spraw. Np. to, że Harper jako dziewczynka była chyba najbardziej wyczekanym i wymarzonym dzieckiem Beckhamów i niezmiennie pozostaje oczkiem w głowie swoich rodziców.

ZOBACZ TAKŻE: Victoria Beckham zastrzegła prawnie... imię swojej córki! >>>

Mimo że w tym roku Harper idzie do szkoły (tak!), nie przestaje być małą córeczką mamy i taty. I coś w tym jest – sposób w jaki Victoria o niej mówi, ujęcia, jakie publikuje (pamiętacie Harper śpiewającą kolendę?) – nie ma wątpliwości, że ma do córki niesłychaną słabość. To widać także po sposobie, w jaki o nią dba – kreacje i fryzury małej zasłuchują na osobny rozdział. Jeśli chodzi o te ostatnie, wizerunek dziecka znany z mediów, który chyba najbardziej się utrwalił sie nam w pamięci to Harper w mysich warkoczykach w odcieniu ciemnego blondu.

Harper Beckham we fryzurze a ‘la Victoria Beckham w czasach Spice Girls

Ale mała, a właściwie jej mama, w przeddzień rozpoczęcia roku szkolnego, zdecydowała się na radykalną zmianę. Victoria właśnie opublikowała urocze zdjęcie córki świeżo po nowym cięciu i nie ma wątpliwości, że Harper w bobie a’la Posh Ppice (nazwanym na cześć Victorii z czasów girlsbandu Pob) wygląda nie mniej uroczo niż mama!

Tak naprawdę pierwsza poważna zmiana jeśli chodzi o włosy małej gwiazdki miała miejsce już kilka tygodni temu – wtedy ścięto jej warkocze sięgające pasa i zastąpiono jej bobem do ramion. Ten pamiętny gest wykonany zresztą ręką Davida Beckhama (kto nie pamięta swojej pierwszej wizyty u fryzjera i pierwszego cięcia!) sam autor zdokumentował na swoim Instagramie. Kolejną rewolucję, czyli odważniejsze skrócenie włosów za to pokazała na swoich social mediach mama dziewczynki. Zgodzicie się, że Harper Beckham coraz bardziej przypomina Victorię, a w bobie nawiązującym do czasów Spice Girls prezentuje się naprawdę słodko?

ZOBACZ TAKŻE: Tak Harper Beckham świętuje 6. urodziny! >>>