Macierzyństwo w rytmie slow i piaskowe stylizacje. Oto lato Marceliny Zawadzkiej
Stylowa, autentyczna i... nieustannie w ruchu. Marcelina Zawadzka pokazuje, że można być jednocześnie mamą, współtwórczynią kolekcji modowej i kobietą, która nie traci siebie. Lato to dla niej czas bliskości, czułości i modowej swobody – również tej zaprojektowanej przez siebie. Opowiada o tym kampania „Rebirth of Venus”, którą stworzyła wspólnie z marką Esotiq.

Między mamą a modelką
W ostatnim czasie życie Marceliny Zawadzkiej nabrało nowego rytmu. Narodziny syna, Leonidasa, stały się punktem zwrotnym – zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Dziś z odwagą łączy różne role – mamy, ambasadorki, projektantki i kobiety aktywnej zawodowo. I choć robi to z lekkością, nie ukrywa, że to nie zawsze jest proste.
Powrót do pracy po urodzeniu dziecka to dla mnie wyzwanie, nie będę ukrywać! Ale... staram się to godzić najlepiej jak potrafię. Leonidas jest ze mną niemal wszędzie - nawet w pracy najczęściej jesteśmy razem. Nie zawsze jest super łatwo, ale ta bliskość daje mi siłę i przypomina, po co to wszystko robię.

Ciało jako dom
Zmienił się nie tylko jej grafik i codzienne obowiązki. Zmianie uległo też podejście Marceliny do własnego ciała. Dziś patrzy na siebie z większym spokojem, czułością i wdzięcznością.
Macierzyństwo zupełnie zmieniło moje postrzeganie kobiecego ciała. Po porodzie nie skupiłam się na szybkim powrocie do formy, krytykowaniu siebie czy kolejnych dietach. Dziś patrzę na swoje ciało z ogromnym szacunkiem i wdzięcznością. Przeszło tak wiele – ciążę, poród, karmienie – a mimo to każdego dnia mnie niesie.
To nowe spojrzenie Marceliny widać również w kolekcji stworzonej wspólnie z Esotiq. „Rebirth of Venus” to wizualna opowieść o kobiecej sile, wrażliwości i akceptacji siebie. Morze, perły i muszle pojawiają się tu nie tylko jako ozdoby. Niosą głębsze znaczenie i bardzo osobiste emocje.

Morze, które koi
Letnia kolekcja Esotiq to coś więcej niż stylowe projekty na wakacje. To symboliczna podróż przez kobiecą codzienność, pełną emocji, zmian i nowych początków. Jak podkreśla Marcelina Zawadzka, każdy element ma tu znaczenie.
Morze, perły i muszle to dla mnie symbole siły, piękna i ciągłej przemiany – tak jak kobiece życie. Morze to przestrzeń nieprzewidywalna, pełna emocji i zmian, które uczą nas płynąć mimo trudności. Perły powstają w wyniku reakcji obronnej, ale z czasem stają się czymś wyjątkowym i wartościowym, podobnie jak doświadczenia, które kształtują naszą kobiecość i dojrzałość. Muszle chronią delikatne wnętrze, tak jak my uczymy się chronić swoje serca i granice.
W kolekcji nie brakuje kobiecych fasonów i lekkich nawiązań do letniej natury. Wszystkie elementy zaprojektowano z myślą o tym, by podkreślały nie tylko zmysłowość, ale też dawały poczucie swobody i pewności siebie.

Ubrania, które wydobywają to, co najpiękniejsze
Wśród letnich nowości znalazły się klasyki, bez których trudno wyobrazić sobie wakacyjny wyjazd – bikini, stroje jednoczęściowe, topy plażowe, sukienki, pareo oraz narzutki. To kolekcja dla kobiet, które chcą czuć się sobą i emanować dobra energią.
Biel, beż, czerni i delikatny złoty połysk, a także motywy symbolizujące wolność, harmonię i wewnętrzną siłę tworzą całość, która wpisuje się w letni klimat. Idealnie łącza aktualne trendy i nawiązują do wakacyjnej klasyki. A jeśli chcesz dodać do stylizacji coś wyjątkowego, sięgnij po perfumy Marceliny. Ich zapach podkreśla zmysłowość i luz, który idealnie pasuje do ciepłych dni i wieczorów.

Letni duet na lato i na lata
W kolekcji szczególną uwagę przyciąga duet: top Spiaggia i pasująca do niego spódnica w naturalnym odcieniu. Prosty krój, wygodna forma i wakacyjna lekkość sprawiają, że ten zestaw sprawdza się zawsze – od porannej kawy na tarasie po spacer o zachodzie słońca.
Top Spiaggia to esencja letniego luzu. Jest lekki, zmysłowy, a jednocześnie subtelny. Spódnica pięknie podkreśla sylwetkę, nie ograniczając przy tym swobody ruchów. To stylizacja stworzona dla kobiet, które chcą wyglądać dobrze i równie dobrze się czuć. Prosta, ale wyrazista, mówi wszystko, co trzeba.

Równowaga zamiast perfekcji
Marcelina nie udaje, że wszystko zawsze gra. Dzieli się swoją historią, bo wie, że wiele kobiet zmaga się z podobnymi wyzwaniami, próbując znaleźć balans między bliskością a własnymi potrzebami. Jak sama przyznaje, stara się odnaleźć równowagę ucząc się prosić o pomoc i ją przyjmować. Ma też ważny apel do wszystkich mam.
Wszystkim kobietom chciałabym powiedzieć: kochane, pamiętajcie – jesteście mamami, ale nadal jesteście kobietami. Szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko.

Kampania „Rebirth of Venus”, stworzona wspólnie z Esotiq, to opowieść o kobiecości pełnej emocji, siły i autentyczności. Stylizacje nie są tu tylko modowym dodatkiem. To sposób, by pokazać siebie taką, jaką naprawdę jesteś. Bez filtrów i bez kompromisów.
Dla Marceliny lato to coś więcej niż słońce i plaża. To chwile, które spędza blisko – z naturą, rodziną i samą sobą. Stworzona przez nią kolekcja to osobisty manifest, który mówi jedno: można być mamą, a jednocześnie wciąż czuć się kobieco i naprawdę sobą. Nie dla innych. Dla siebie. To właśnie najpiękniejsza definicja kobiecej siły.
Materiał promocyjny marki Esotiq