Anna i Robert Lewandowscy to jedna z najpopularniejszych i najlepiej dobranych par w rodzimym show-biznesie. Polska power couple cieszy się dużą sympatią fanów i mediów, co można było zauważyć podczas uroczystej premiery dokumentu „Lewandowski – Nieznany”. Fotoreporterzy nie mogli oderwać wzroku od zakochanych, którzy nie szczędzili sobie czułości na ściance.  

Dostępna na platformie streamingowej Amazon Prime Video produkcja przybliża sylwetkę kapitana piłkarskiej reprezentacji Polski i przestawia jego drogę na szczyt. W trwającym niespełna półtorej godziny filmie zawodnik FC Barcelony wraca także pamięcią do trudnych chwil, kiedy podczas Euro 2016 dowiedział się, że jego żona straciła wyczekiwaną ciążę.  

Pamiętam moment mistrzostw Europy we Francji. To był okres, w którym staraliśmy się z Anią o dziecko. Przyleciała do mnie parę dni wcześniej. I okazało się, że Ania [kilka dni wcześniej] poroniła. Mimo tego, że prywatnie człowiek jest załamany, rozczarowany, smutny, to musi tak naprawdę stawić czoła temu wszystkiemu, wychodząc na boisko. Spróbować skupić się na tym, co powinien – wyznał lider polskiej kadry.  

Anna i Robert Lewandowscy na premierze filmu „Lewandowski – Nieznany” / fot. Kurnikowski/AKPA

Kim był pierwszy chłopak Anny Lewandowskiej? 

Dzisiaj Anna i Robert Lewandowscy nie wyobrażają sobie życia bez siebie. Są rodzicami dwóch wspaniałych córek – 6-letniej Klary i 3-letniej Laury, a we wrześniu będą świętować 10. rocznicę ślubu. Jak się jednak okazuje, zanim ich drogi się przecięły i połączyły, trenerka spotykała się z tajemniczym Arturem. Licealna miłość żony Roberta Lewandowskiego była jednym z tematów najnowszego odcinka podcastu Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego. 

Choć Anna Lewandowska unikała odpowiedzi na pytanie o dawnego chłopaka, zakrywając się niepamięcią, prowadzący dopytywali, czy wciąż ma kontakt ze swoim byłym i czym obecnie się zajmuje jej dawny partner. Najpopularniejsza polska WAGs zdradziła, że jakiś czas temu doszło do przypadkowego spotkania między nimi. 

Nie mamy kontaktu. Kilka lat temu spotkaliśmy się na planie, bo gdzieś pracował na planie zdjęciowym, ale nie, nie mamy kontaktu – odparła. 

Historia miłości Anny i Roberta Lewandowskich 

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska (wówczas jeszcze Stachurska) poznali się w 2007 roku podczas obozu sportowego na Mazurach, organizowanego przez warszawską Akademię Wychowania Fizycznego, której byli studentami. Para nigdy nie ukrywała, że ich początki nie zależały do najłatwiejszych. W rozmowach z mediami często podkreślają, że wszystko, co osiągneli, zawdzięczają tylko swojej ciężkiej pracy. 

Zobacz także:

Nie pochodzimy z bardzo zamożnych rodzin. Ani Robert, ani ja nie mieliśmy łatwego dzieciństwa. Moja mama wychowała mnie i brata sama, bo tata odszedł od nas, kiedy byliśmy mali. Zajęłam się sportem, pewnie to była jakaś ucieczka od kłopotów. Robert też całe życie pracował na swoje sukcesy – wspominała trenerka w wywiadzie dla „Gali" w 2013 roku. 

W 2011 r. zakochani wrócili z wakacji na Malediwach jako narzeczeni. Ślub odbył się dwa lata później, 22 czerwca 2013 r. w Kościele św. Anny w Serocku koło Warszawy. Na ceremonii – oprócz najbliższych członków rodziny – pojawili się m.in. Cezary Pazura, Kuba Wojewódzki, Jakub Błaszczykowski czy Wojciech Szczęsny. 

W maju 2017 roku na świat przyszła długo wyczekiwana córka pary, Klara, a trzy lata później małżonkowie cieszyli się z narodzin drugiej córeczki, Laury.