Uwielbiamy takie historie. Okazuje się, że bohaterowie Riverdale, serialu dostępnego na platformie Netflix, są zgraną paczką także poza ekranem. Spędzają ze sobą mnóstwo czasu także poza planem, imprezując i wyjeżdżając razem na wakacje. Skąd o tym wiemy? Wszystko skrupulatnie dokumentują na swoich Instagramach. Po tym jak Lili Reinhart i Cole Sprouse, czyli serialowi Betty Cooper i Jughead Jones po miesiącach spekulacji potwierdzili związek, pojawiły się plotki o kolejnym związku z ich kręgu. Podejrzewano, że Camila Mendes i Charles Melton, którzy w serialu wcielają się w Veronikę Lodge i Reggie’ego Mentle, mają się ku sobie. Zbiegło się to z informacjami o zakończeniu przez Camilę 3-miesięcznego związku z wieloletnim przyjacielem z liceum. Nie musieliśmy długo czekać na potwierdzenie tych rewelacji!

Camila Mendes z „Riverdale” wrzuciła pierwsze zdjęcie z chłopakiem! >>>

Camila Mendes i Charles Melton z Riverdale oficjalnie razem! Para pojawiła się na czerwonym dywanie

Chociaż swój związek potwierdzili kilka tygodni temu, kiedy obydwoje opublikowali wspólne zdjęcia na Instagramie, dopiero teraz pojawili się oficjalnie razem na jednej z imprez. Camila Mendes i Charles Melton, którzy poznali się na planie Riverdale, pojawili się po raz pierwszy oficjalnie razem na czerwonym dywanie. Para wybrała się na galę Mężczyzna Roku magazynu GQ i chętnie pozowała do zdjęć. Camila wybrała na tę okazję różową stylizację, natomiast Charles prezentował się elegancko w klasycznym, satynowym garniturze.

Oprócz nich na gali bawiła się prawie cała serialowa ekipa Riverdale, m.in. Cole Sprouse, Marisol Nichols, Madelaine Petsch z chłopakiem Travisem Millisem, a takze Casey Cott! Zajrzyjcie do naszej galerii, aby zobaczyć pierwsze oficjalne zdjęcie Camili Mendes i Charlesa Meltona. Pasują do siebie?