Cole Sprouse jest znowu zakochany! Do sieci trafiły zdjęcia gwiazdora spacerującego z nową dziewczyną po ulicach Vancouver. Jak poinformował serwis Page Six, aktor, którego od kilku lat możemy oglądać w serialu Riverdale, zabrał ukochaną na brunch, a następnie na spacer po swoich ulubionych „spotach” w kanadyjskim mieście. Kim jest Ari Fournier? Czym się zajmuje? Oto wszystko, co musisz wiedzieć o nowej dziewczynie Cole’a Sprouse’a!

Cole Sprouse ma nową dziewczynę! Kim jest Ari Fournier?

Kim jest Ari Fournier, która od pewnego czasu spotyka się z jednym z najpopularniejszych bliźniaków na świecie? To kanadyjska modelka, która na co dzień mieszka w Montrealu. Jest związana z kilkoma agencjami modelingowymi, w tym z prestiżową Elite Model Management NYC i ma na swoim koncie kampanie dla marek modowych, a także urodowych. Jest również aktywna na Instagramie. Jej profil w popularnej aplikacji obserwuje ponad 63 tysiące osób. W naszej galerii (na górze strony) możesz zobaczyć zdjęcia pięknej modelki. 

Nie wiadomo, od kiedy Ari Fournier i Cole Sprouse są razem. Warto jednak wspomnieć, że w ubiegłym roku aktor rozstał się z Lili Reinhart po około trzech latach związku. Gwiazdy serialu „Riverdale” przestały się spotykać jeszcze przed wybuchem pandemii i nie spędziły razem lockdownu. Natomiast kilka miesięcy później, a konkretnie w październiku 2020 odtwórcę roli Jugheada widziano w towarzystwie modelki Reiny Silvy. Jak się jednak okazuje, ich relacja nie przetrwała.