Ostatni rok dobitnie pokazał, że związki gwiazd rozpadają się niezwykle często. Nic dziwnego, w końcu nie jest żadną tajemnicą, że świat show-biznesu nie pomaga w utrzymaniu wieloletnich, stałych relacji. Do grona par, które podjęły decyzję o rozstaniu, oficjalnie dołączyła już Daria Zawiałow i Tomasz Kaczmarek. Na pytania internautów o ewentualną zazdrość męża pod jednym z jej zdjęć, Daria udzieliła wymownego komentarza, który nie pozostawia żadnych wątpliwości.

Daria Zawiałow i Tomasz Kaczmarek: historia relacji 

Daria Zawiałow poznała gitarzystę, Tomasza Kaczmarka, podczas 4. edycji programu X Factor. Para pobrała się w 2016 roku. Oboje nie dzielili się swoim życiem prywatnym w mediach, świadomie unikając ewentualnych plotek na temat ich związku. Nic więc dziwnego, że nie sposób znaleźć wielu okładkowych, wspólnych zdjęć artystów, głośnych dram czy prania jakichkolwiek brudów na forum.

Problemy dotyczące ich relacji od zawsze pozostawały wyłącznie pomiędzy nimi. Trudno nie pokusić się o komentarz, że w tym świecie jest to rzadkość. Pewne sygnały dotyczące tego, że od dłuższego czasu pomiędzy Darią i Tomaszem układało się gorzej, pojawiły się już w zeszłym roku.

Daria Zawiałow i Tomasz Kaczmarek: rozstanie

I choć swoje życie prywatne Daria Zawiałow, niezmiennie, próbuje zachowywać wyłącznie dla siebie, pod jednym z ostatnich zdjęć Darii i jej przyjaciółki pojawiły się dociekliwe, prowokacyjne pytania ze strony fanów. Co za tym idzie, pojawił się też komentarz artystki, w którym oficjalnie poinformowała, że jest singielką. Już w zeszłym roku media obiegła informacja, że para przechodzi kryzys. Do niedawna nie zostało to jednak w żaden sposób potwierdzone przez żadną ze stron.

Czy oznacza to, że piosenkarka ma za sobą rozwód? Tego nie wiemy. Nie ulega natomiast wątpliwości, że to małżeństwo jest już dla niej przeszłością. 

Zarówno Darii Zawiałow, jak i Tomaszowi Kaczmarkowi życzymy oczywiście wszystkiego dobrego i dużo niezniszczalnej, pięknej miłości.