Skandale związane z filmem „Nie martw się kochanie” i jego obsadą zdają się nie kończyć. Co chwila docierają do nas nowe informacje związane a to z premierą czy promocją produkcji, a to z aktorkami i aktorami, którzy w niej grają. Niedawno do akcji wkroczyła opiekunka dzieci Olivii Wilde, która w wywiadzie z „Daily Mail” zdradziła parę informacji, których Harry Styles, Olivia Wilde, Florence Pugh i Jason Sudeikis na pewno woleliby nie ujawniać. Czego tym razem dowiadujemy się odnośnie tego trójką, a właściwie już czworokąta miłosnego?

Harry Styles i Florence Pugh mieli romans?! Tak twierdzi opiekunka dzieci Olivii Wilde

Sławna już opiekunka Daisy, 6-letniej córeczki, i Otisa, 8-letniego synka Olivii Wilde i Jasona Sudeikisa, po raz kolejny ujawnia sekrety reżyserki i powiązanych z nią osób. Kobieta, zidentyfikowana przez TMZ, jako Erika Genaro, w wywiadzie z „Daily Mail”, zdradziła, że zanim Wilde zaczęła spotykać się ze Stylesem, ten miał romans ze swoją koleżanką z planu, Florence Pugh!

A teraz uwaga, skupcie się, bo trudno się w tym wszystkim połapać. W filmie opublikowanym w internecie, Genero powiedziała, że informację tę przekazał jej Jason Sudeikis (były partner Olivii Wilde, którego gwiazda miała zostawić dla młodszego piosenkarza). Flo pie***yła się z Harrym, a miała chłopaka – powiedziała Erika. Przypomnijmy, że Pugh rozstała się ze swoim długoletnim partnerem, Zachem Braffem, w tym roku.

Olivia Wilde i Jason Sudeikis wydali wspólne oświadczenie

Po tym wszystkim, co powiedziała Genero, Olivia i Jason wydali wspólne oświadczenie.

Dla nas, jako rodziców, niezwykle smutne jest to, że była niania naszych dzieci publicznie wygłasza fałszywe oskarżenia – powiedzieli serwisowi PageSix.com. – Jej, trwająca już 18 miesięcy „kampania” nękania nas, naszych bliskich i przyjaciół osiągnęła szczyt. Nadal będziemy koncentrować się na wychowaniu i ochronie naszych dzieci. Mamy szczerą nadzieję, że ta kobieta zostawi naszą rodzinę w spokoju – dodali.

Olivia Wilde i Florence Pugh – konflikt

Jeszcze na długo przed premierą filmu „Don't Worry Darling“ mówiło się, że Florence Pugh i Olivia Wilde pozostają ze sobą w konflikcie. Jego przyczyna nie jest jednak do końca znana. Wersja oficjalna brzmi tak, że podobno Florence nie spodobało się to, że reżyserka i Harry Style, odgrywający u boku Florence jedną z głównych ról, zaczęli być w relacji. Podobno wprowadzali oni w zakłopotanie inne osoby z ekipy filmowej.

Teraz sprawy wydają się wyglądać nieco inaczej. Być może to właśnie z powodu rzekomego romansu autora hitu „As It Was” z Florence Pugh między nią a Olivią Wilde doszło nieporozumienia? Sprawy potoczyły się tak daleko, że Pugh zdecydowała się nie promować produkcji w reżyserii Wilde, w której zagrała. Również na Filmowym Festiwalu w Wenecji, gdzie miała ona swoją premierę, aktorka pojawiła się sama i z opóźnieniem. Olivia, w rozmowie z „Elle”, zaprzeczyła plotkom o konflikcie. Florence nie odniosła się do sprawy.

 

Zobacz także: