Przygotuj się na emocjonalne wywrócenie wszystkiego do góry nogami. Wcześniej skrywane uczucia wyjdą na jaw, dłużej nie będziesz w stanie powstrzymać łez, które na szczęście przyniosą wyczekiwane oczyszczenie i spokój. Rozpoczynający się właśnie sezon Wodnika za to sprawi, że będziesz realizować swoje wszystkie, najbardziej zwariowane pomysły. Baw się dobrze!

Co czeka poszczególne znaki zodiaku w sferze uczuć? Sprawdź nasz horoskop miłosny na ten tydzień!

Horoskop tygodniowy miłosny: Baran

Od początku roku mocno skupiałaś się na pracy i samorozwoju, ale pełnia księżyca w Raku przeniesie twoją uwagę na życie rodzinne i przyjaciół. Zrób sobie wolny wieczór, wyłącz telefon i oddaj innym 100% siebie. I przygotuj się na 18 stycznia – przyniesie ci on emocjonujący flirt! Przełom w tej relacji nastąpi pod koniec miesiąca.

Horoskop tygodniowy miłosny: Byk

Ten tydzień pomoże ci zweryfikować przyjaźnie, które skupione są głównie na wspólnych wyjściach i zdjęciach na Instagramie. Przejrzysz na oczy – w końcu nigdy nie chodziło ci o takie relacje. Poczujesz, że pragniesz budować je na wsparciu i realnej więzi, a nie na pozorach. Uświadomienie sobie, że tak naprawdę prawdziwi przyjaciele wciąż są wokół ciebie (może ostatnio nieco zaniedbani) sprawi, że poczujesz ulgę.

Horoskop tygodniowy miłosny: Bliźnięta

Czas ugryźć się w język. Za dużo ryzykujesz swoimi napadami złości, a swoją lekkomyślnością zwyczajnie kogoś ranisz. Ten tydzień może być dla ciebie szczególnie ważny w panowaniu nad emocjami, bo za sprawą pełni księżyca będą chciały wyjść na wierzch. Chill your horses!

Horoskop tygodniowy miłosny: Rak

Wreszcie zrzucisz z siebie wszystkie warstwy ochronne i dasz się poznać drugiej osobie taką, jaką jesteś naprawdę. Może poczujesz się bardziej odsłonięta, niepewna i krucha niż kiedykolwiek, ale jednocześnie odnajdziesz w tym doświadczeniu cudowną wolność bycia sobą. A to zaprocentuje we wszystkich twoich relacjach.