Każdy zodiak ma określone cechy, które sprawiają, że osoby urodzone pod tym samym znakiem mają ze sobą wiele wspólnego. Przygotowaliśmy dla was szczególne zestawienie... Pozwoli wam ono odkryć (potencjalne) wady każdego ze znaków zodiaku. Poznanie znaków ostrzegawczych, jakie podświadomie wysyłają osoby urodzone spod danego znaku zodiaku pomoże albo nawiązać z nimi super relację, albo… będzie wskazówką, by czym prędzej uciekać! Zobaczcie, co gwiazdy mówią o ciemniejszej stronie Strzelca, Lwa, Ryb i pozostałych znaków!

Wady Barana

Jest impulsywny i często arogancki. Przyczyną takiego postrzegania go przez innych jest silna osobowość i ego. To może sprawiać, że życie towarzyskie Barana czasami na tym cierpi, bo nie każdy potrafi się z nim dogadać. Nie wspominając o utraconych przyjaźniach i bolesnych związkach. Ich przesadna i emocjonalna natura prowadzi do wręcz dziecięcych reakcji, a to nie sprzyja dojrzałym relacjom.

Wady Byka

Byk to uparty znak zodiaku, który często działa poza logiką. Jest przychylnie nastawiony do ludzi i lubi flirtować z każdą napotkaną osobą, dlatego nie każdemu w związku z Bykiem może się to podobać. Mimo towarzyskiej natury, nie słucha zbytnio innych. Wszystko z powodu irracjonalnego strachu przed zmianą i trudnością w zobaczeniu sytuacji obiektywnie, z innej perspektywy niż własna. Dlatego Byk często tkwi w swoich przekonaniach lub postawach. 

Wady Bliźniąt

Nieobliczalne, niespójne i zmienne w swoich decyzjach. Bliźnięta potrafią wywołać niepokój u osób wokół nich. Ten znak zodiaku analizuje każdy najmniejszy szczegół. Myśli, zastanawia się, podejmuje walkę, co jest zdecydowanie niekomfortowe dla u osób w jego otoczeniu. Bliźnięta aą sceptyczne, nie chcą przeoczyć żadnych szczegółów. Mają potrzebę bycia świadomymi wszystkiego dookoła.

Wady Raka

Rak jest egocentryczny i nadwrażliwy. Osoby urodzone pod tym znakiem przeżywają emocje na swój sposób, zawsze czując się ofiarami czegoś lub kogoś. Sztukę manipulacji mają w małym palcu. Potrafią wszelkimi sposobami zatrzymać ludzi wokół siebie. Nie lubią przyznawać się do winy. Są momenty, w których zachowują się podejrzanie lub tajemniczo, bo chcą uniknąć konfliktów lub dyskusji na temat pewnych sytuacji, a przecież komunikacja jest podstawą udanej relacji.

Wady Lwa

Według Lwa wszystko kręci się wokół niego. Osoby urodzone pod tym znakiem to prawdziwi aktorzy, którzy potrafią zrobić wszystko, by zwrócić na siebie uwagę. Najgorszym wrogiem osób spod znaku Lwa jest ich ego, które sprawia, że ​​przyjaciele, miłość i rodzina to tylko tło dla nich samych. Szansa, że ​​Lew się myli, jest, jego zdaniem, równa zeru. Na dłuższą metę takie zachowanie potrafi znudzić i zniechęcić ludzi wokół niego. W końcu trzeba zacząć dostrzegać innych, bo przecież żyjemy w społeczeństwie...

Wady Panny

Ten znak zodiaku to maniak kontroli i krytyk w jednym. Panny są wybredne i podobnie jak Bliźnięta często gubią się w szczegółach. Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku to hipochondrycy, którzy potrzebują kogoś, kto przyniesie trochę bałaganu do ich poukładanego życia. Panny lubią wywierać presję i nie potrafią się zrelaksować. Czasami emocje aż się w nich gotują i wtedy może dojść do wybuchu.

Zobacz także:

Wady Wagi

Waga potrafi manipulować i wprowadzać w błąd. Swoim urokiem i zamiłowaniem do harmonii mogą zwodzić innych i kontrolować. Wszystko dlatego, że w zasadzie boją się konfrontacji. Waga jest często zbyt skupiona na zadowalaniu ludzi i byciu ugodową osobą, w związku z czym często zapomina o sobie. Gdy coś jej nie odpowiada, zamiast powiedzieć to wyraźnie i szukać rozwiązania, ukrywa problem, aż stanie się nie do wytrzymania (i często nie do rozwiązania). Wyrażanie swoich uczuć i podejmowanie decyzji nie przychodzi jej łatwo.

Wady Skorpiona

Skorpion jest pamiętliwy, okropnie zazdrosny i niezdolny do „pójścia dalej”. Może być samolubny i mściwy, co graniczy z samozniszczeniem. Ciągłe pielęgnowanie urazy i zgorzknienie sprawiają, że staje się co raz większym odludkiem. Trudno mu trzymać emocje na dystans. Obsesyjnie rozmyśla. Gdy czuje się w związku niezauważony, potrafić pokazać swoją drapieżną naturę, bo lubi dominować.

Wady Strzelca

Strzelec - często niedojrzały i nadmiernie szczery. Osoby spod tego znaku czasami zachowują się jak dzieci. Zwłaszcza, gdy mają do czynienia z uczuciami. Mogą okazywać brak szacunku i zaufania, a to sprawia, że ​​ludzie nigdy nie traktują ich poważnie. Boją się przywiązania, dlatego będąc w związku ze Strzelcem, trzeba uważać na wiadomości, które otrzymują późnym wieczorem.... Mimo to, w relacji osoby spod znaku Strzelca są zaborcze i chcą wiedzieć o swoim partnerze/partnerce wszystko.

Wady Koziorożca

Koziorożce są bardzo lojalne w związku, choć czasami bezwzględne i drażliwe. Ich ambicja sprawia, że mogą stać konkurencyjne nawet w stosunku do swojej partnerki czy partnera. Dotyczy to przyjaciół, popularności lub wiedzy. Koziorożec chce być najlepszy. Może się posunąć nawet do rozsiewania fałszywych plotek o bliskich mu osobach. To również pracoholik, który nie będzie oglądał się za siebie. Dzielenie się przychodzi mu z trudem.

Wady Wodnika

Wodnik bywa sarkastyczny i niezdolny do jasnego wyrażania swoich emocji. Żyje we własnym świecie i nie chce przystosować się do życia wśród ludzi. Oderwany i wycofany stwarza pozór chłodu. Czasami naprawdę trudno go zrozumieć. Musi sam nauczyć się wyrażać siebie. Wodnik ma wewnętrzną potrzebę do przekonywania innych do swojej racji. Nade wszystko ceni swoją wolność i niezależność, więc będzie wolał zrezygnować z relacji, niż przekroczyć własne granice.

Wady Ryb

Osoby urodzone pod tym znakiem chciałyby mieszkać w Krainie Czarów. Mają wrodzoną skłonność do ucieczki w obliczu trudności i lęków, schronienia się w nierealistycznych światach. Dlatego też Ryby uznawane są za osoby skłonne do kłamania. W dodatku same wierzą we własne oszustwa. Chcą za wszelką cenę uniknąć kontaktu z rzeczywistością. W związku z drugą osobą naprawdę szybko się angażują i fantazjują o idealnej miłości, która w rzeczywistości nierzadko, cóż, daleko odbiega od ich marzeń.