Znacie zapewne doskonale piosenkę przewodnią z serialu „Przyjaciele”, którego gwiazdą była Jennifer Aniston. „Zawsze będę przy tobie” zespołu The Rembrandts zdaje się opowiadać o przyjacielu, jakim jest Adam Sandler dla Jennifer Aniston. Gwiazda „Morning Show” właśnie ujawniła w najnowszym wywiadzie, że ​​co roku na Dzień Matki Adam Sandler i jego żona Jackie wysyłają jej kwiaty!

Jennifer Aniston opowiedziała poruszającą historię przyjaźni z Adamem Sandlerem

W rozmowie z „The Wall Street Journal” Jennifer Aniston opowiedziała między innymi o przyjaźni z Adamem Sandlerem, z którym zagrała choćby w komedii „Żona na niby (2011), w „Zabójczym rejsie” (2019) czy ostatnio w „Zabójczym weselu”. Znają się więc od dawna i są blisko także poza planem filmowym. Blisko są zwłaszcza w trudnych momentach. To jak się okazuje taka relacja na dobre i na złe...

Przypomnijmy, że przez lata aktorka starała się bezskutecznie zajść w ciążę, o czym opowiedziała publicznie w zeszłym roku. Nie tylko przeżywała swoje kolejne nieudane próby zapłodnienia in vitro, ale musiała się mierzyć z plotkami i domysłami, czy jest w ciąży, czy nie jest. Każda jej krągłość była na celowniku paparazzi i fotoreporterów, co na pewno nie ułatwiało sprawy.

Teraz zdradziła, że niełatwe chwile osładzała jej "kwiatowa tradycja". Adam Sandler i jego żona Jackie wiedzieli o pragnieniu Jen, by zostać mamą. Więc uznali, że powinna ona świętować ten dzień – z dzieckiem czy bez. Uważamy, że to może nie wielki gest, ale naprawdę piękny o czuły, który pokazuje, że przyjaciele wspierali Aniston w jej pragnieniu i staraniach, jak i chcieli, by czuła, że to także jej święto.

fot. David Livingston / Stringer / Getty Images

To nie pierwszy raz, kiedy Aniston otwarcie opowiedziała publicznie o swojej przyjaźni z Adamem Sandlerm. Kiedy Jimmy Fallon zapytał ją kiedyś, czy kiedykolwiek dostała od aktora ważną radę, to okazuje się, że wtedy, gdy spotykała się z niewłaściwą osobą. Sandler nie wahał się podobno nigdy, by mówić szczerze przyjaciółce, że ten czy tamten facet to chodząca czerwona flaga i zapewne złamie jej serce.

Aniston opowiedziała także o tym, jaki jest Sandler na planie, mówiąc: Jest bardzo zainteresowany dbaniem o wszystkich innych, co naprawdę robi, a nie dba o siebie…. Przepraszam, że cię wzywam w ogólnokrajowej telewizji, Adam, ale musisz o tym wiedzieć. 

Zobacz także: