Julia Wieniawa nie zwalnia tempa, jeśli chodzi o jej muzyczną karierę. Swoją premierę miał dzisiaj najnowszy utwór artystki Na darmo, a do niego teledysk wyreżyserowany przez Miłosza Sakowskiego. W nim, oprócz sprawczyni całego zamieszania, sporo innych znanych twarzy. Ciekawe, czy je rozpoznacie! 

„Na darmo” – nowy teledysk Julii Wieniawy. A w nim najpopularniejsze polskie influencerki

W teledysku do Na darmo pojawili się najpopularniejsze polskie influencerki – Maffashion, czyli Julia Kuczyńska, Jessica Mercedes, a także modelka Ola Kori, aktor Paweł Sakowski, DJ Robby Rupello oraz Arek Kłusowski, który jest też autorem tekstu i współautorem muzyki. Z kolei za kostiumy, które odgrywają niezwykle ważną rolę w klipie i wkomponowują się w teatralną estetykę oraz przestrzeń, odpowiedzialna jest jedna z najpopularniejszych i najzdolniejszych polskich stylistek, Karla Gruszecka. 


„Na darmo” – o czym jest nowy utwór Julii Wieniawy?

„Utwór „Na darmo” jest takim moim hymnem o spełnianiu marzeń. Zarówno w tekście, jak i klipie opowiadam o czasem naprawdę niełatwej drodze, którą szczególnie my kobiety musimy pokonywać. Aby dotrzeć tam, gdzie pragniemy, musimy uwierzyć w siebie, odnaleźć prawdziwą siłę i zawalczyć o swoje pragnienia. A kiedy przychodzi już ten wyczekany moment - trzeba pokonać strach i wykorzystać naszą chwilę w pełni. Bo drugi raz może się już nie powtórzyć :) W teledysku nawiązujemy właśnie do tego, jak na przestrzeni lat – my dziewczyny walczyłyśmy i nadal walczymy o swoje. Mam nadzieję, że ta piosenka nie tylko ruszy Was do tańca, ale też przypomni o Waszych marzeniach i o tym, że warto zacząć je spełniać!” – komentuje Julia. 

Julia Wieniawa utworem „Na darmo” zapowiada debiutancki album

Klip Na darmo zapowiada debiutancki album Julii Wieniawy. Sama jednak nie jest muzyczną debiutantką, gdyż na scenie muzycznej oficjalnie działa już od czterech lat, kiedy to wszyscy nuciliśmy piosenkę z jej udziałem, czyli Na zawsze wyprodukowaną przez duet Flirtini. Chwile później, już pod skrzydłami wytwórni Kayax, Julia wypuściła utwór Oddycham, a dwa lata później Nie muszę. Z każdym kolejnym utworem, więc także utworem SMRC z 2020 roku czy Niezadowolona nagranym wspólnie z L.U.C.-iem, który promował film Netflixa Wszyscy moi przyjaciele nie żyją z Julią w obsadzie, artystka zaznajamiała nas ze swoją estetyką, czyli wysokiej klasy popem. Niedawno mogliśmy usłyszeć ją również razem z Maciejem Musiałowskim w utworze Zabierz tę miłość – powstał on przy okazji słuchowiska Random, czy z duetem Rogucki/Karaś w kawałku Bezpieczny Lot

Musimy przyznać, że tym wszystkim artystka skutecznie wyostrzyła nam apetyt na więcej. Julia, czekamy na tę płytę!