Marzysz o idealnym wieczorze panieńskim, ale nie wiesz jak zasugerować przebieg imprezy swojej druhnie? A może jako świadkowa nie masz pomysłu na organizację, a bardzo nie chciałabyś zawieść przyszłej Panny Młodej? Mamy na to odpowiedź.

Glamour wraz z Partnerem oraz Influencerką @Przepis_na_sukces przygotowało dla Was konkurs, w którym do wygrania jest Wieczór Panieński!

Brzmi niesamowicie prawda? Wyobraźcie sobie profesjonalny make up, pamiątkową sesję zdjęciową, świetną zabawę przy degustacji pysznych drinków z owocową mocą #jezynowki #gruszkowki #cytrynowki #grejpfrutowki, #pomaranczowki  #zurawinowki #ananasowki i #wisniowki i #porzeczkowki, a  to wszystko w scenerii miejskiej imprezy na dachu wieżowca w Warszawie!
 

Nie zwlekaj, zgłoś się i wygraj niezapomniane chwile  już 30.06.2018 r.!

 

Aby wziąć udział w Konkursie:

 

należy przesłać na adres mailowy: wieczorpanienski@burdamedia.pl

1. odpowiedź na pytanie: Jaki jest Twój wymarzony motyw przewodni Wieczoru Panieńskiego i dlaczego właśnie taki?

2. treść o wyrażeniu następujących zgód:

- Zapoznałem/am się i akceptuję treść Regulaminu Konkursu dostępnego pod adresem https://www.glamour.pl/uploads/media/default/0003/81/c2f9b6861a3e581d0b21b561db6f6657f0ed1b09.pdf
- Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w konkursie

Najbardziej kreatywna odpowiedź wraz z formułami na w/w zgody zostanie nagrodzona.

Konkurs trwa do 22.06.2018 r.
 

Regulamin konkursu

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami przetwarzania danych osobowych uczestników konkursu dostępnych na: https://static.burdamedia.pl/Obowiazek_informacyjny_konkurs.pdf