Wprawnym oczom fanek i fanów gwiazd nic nie umknie. Każde zdjęcie, filmik i wpis w mediach społecznościowych są przez nich dokładnie analizowane. Wyczuleni na najdrobniejsze detale są zwłaszcza obserwatorzy i obserwatorki tych gwiazd, którym już w przyszłości zdarzało się ogłaszać ważne nowiny ze sporym opóźnieniem. Sam fakt czy było tak naprawdę, czy tylko w oczach fanów i fanek, nie ma tu znaczenia. Butelka, która pojawiła się na biurku Travisa Scotta od razu wywołała lawinę plotek. Wszyscy byli przekonani, że Kylie Jenner już urodziła, ale para trzyma tę wiadomość w tajemnicy. Pomimo że syn pary przyszedł na świat niemal miesiąc później, to podejrzliwość obserwatorów i obserwatorek nie została uśpiona. Teraz kolejny raz ta dwójka rozpaliła ich wyobraźnie. Jeden szczegół wystarczył, żeby pojawiały się informacje, że Kylie Jenner i Travis Scott wzięli ślub. Czy sekretna ceremonia naprawdę się odbyła?

Kylie Jenner i Travis Scott – historia związku

Kylie Jenner, która jest obecnie najpopularniejszą kobietą na Instagramie, zaczęła spotykać się z Travisem Scottem w 2017 roku. Autor takich hitów jak Goosebumps i Highest in the Room oraz słynna celebrytka po raz pierwszy zostali przyłapani podczas festiwalu Coachella w Kalifornii. Od tego momentu już niespecjalnie kryli się ze swoją relacją. Na bieżąco mogliśmy obserwować, jak szybko rozwija się ich związek i wkracza na kolejne etapy. Już 1 lutego 2018 roku para powitała na świecie swoje pierwsze dziecko – córeczkę Stormi Webster. Ekspresowo rozwijający się związek dość szybko natrafił też na pewne komplikacje i zakończył się zaledwie półtora roku po narodzinach dziecka.

W ich przypadku sprawdziło się jednak powiedzenie, że stara miłość nie rdzewieje. Para dla dobra swojego dziecka postanowiła razem spędzić lockdown. Wspólny czas sprawił, że ich uczucie odżyło na nowo. 2 lutego 2022 na świat przyszedł syn Kylie Jenner i Travisa Scotta – Wolf Webster. Pomimo że wielokrotnie pojawiały się spekulacje na temat ewentualnych zaręczyn pary, to oficjalnie ta dwójka tego nie potwierdziła. Właśnie z tego powodu fani i fanki byli w stanie na podstawie jednego szczegółu wysnuć teorię, że związek Kylie Jenner i Travisa Scotta wszedł na zupełnie nowy etap. Czy faktycznie para wzięła sekretny ślub?

Kylie Jenner i Travis Scott wzięli ślub?

W specjalnym odcinku „Z kamerą u Kardashianów”, który został wyemitowany w ubiegłym roku, Kylie Jenner odpowiedziała na kilka pytań dotyczących jej życia prywatnego. Celebrytka zdradziła wtedy, jakie ma podejście do małżeństwa. Dla wszystkich, którzy kibicowali parze, żeby właśnie w ten sposób przypieczętowali swój związek, odpowiedź gwiazdy była bardzo na rękę.

Nie myślę teraz o małżeństwie – przyznała Kylie Jenner w odcinku specjalnym „Z kamerą u Kardashianów”. Ale chciałabym wyjść kiedyś za mąż – dodała.

Pomimo że z deklaracji Kylie Jenner wynika, że ewentualna ceremonia zaślubin nie miałaby się odbyć w najbliższym czasie, to jednak para przyzwyczaiła wszystkich do dość ekspresowych postępów tego związku. Gwiazda wywołała plotki na ten temat za sprawą jednego zdjęcia, które pojawiło się na Instagram Stories. Widać na nim dłoń celebrytki na tle zielonej torebki. Uwagę fanów i fanek nie zwrócił jednak ekskluzywny dodatek ani nawet francuski manicure, a pierścionki na palcu serdecznym. Wąska obrączka z małymi diamentami i sąsiadująca z nią większa obrączka z dużymi diamentów wystarczyły, żeby na temat ewentualnego ślubu Kylie Jenner i Travisa Scotta zrobiło się głośno. Jaka jest prawda? Być może poznamy ją dopiero podczas premierowego odcinka „The Kardashians”. Nowy program z udziałem rodziny Kardashian-Jenner ma premierę za niecały miesiąc. Ciekawość dotycząca tej dwójki z pewnością podbije oglądalność.

--
W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.