Ucho Prezesa przez dwa lata bawiło do łez Polaków. Polityczna satyra, która była hitem, ostatniego odcinka doczekała się w 2019 roku. Teraz jak informuje Telewizja WP, Robert Górski stworzył zupełnie nowy serial o wymownej nazwie Państwo z kartonu. W związku z tym, że aktualna sytuacja spowodowana koronawirusem uniemożliwia wielkie produkcje, Górski zdecydował się na zrobienie serialu podczas izolacji we własnym domu, ale z pomocą żony, Moniki Sobień-Górskiej. Dla niej będzie to aktorski debiut. Para całość nakręciła telefonem.

Premiera pierwszego odcinka zaplanowana jest na dziś! W niedzielę 26 kwietnia o 21:50 na antenie Telewizji WP lub na wideo.wp.pl będzie można zobaczyć serial, do którego – jak zapewniają twórcy – scenariusz napisało samo życie. Fabuła opowiada o tym, jak próbujemy sobie wszyscy poradzić z trudami izolacji, a głównymi bohaterami jest małżeństwo z małym dzieckiem, więc masa zabawnych chwil z życia codziennego gwarantowana.

W rozmowie z wp.pl Robert Górski mówi, że sam serial ze względu na warunki powstawania będzie „skromniejszy, siłą rzeczy bardziej kameralny, nie będzie w nim rozmów przez Skype, tylko te twarzą w twarz. Będzie o tym, jak nie zwariować albo zrobić to w sposób kontrolowany. Jak uratować człowieczeństwo i resztkę oszczędności”. Jak wyszło? Przekonać się o tym będziemy mogli już dziś wieczorem!

Zobacz także: Nie wiedzieliśmy, że książę William ma takie poczucie humoru! Zażartował nawet, dlaczego nie ogląda „Króla Tygrysów”