O tym, że w związku Marcina Bosaka i Marii Dębskiej nie dzieje się najlepiej, media spekulowały już od kilku miesięcy. Pierwsze pogłoski o kryzysie pojawiły się w kolorowej prasie na początku grudnia. Wówczas tygodnik „Na żywo” przekazał, że gwiazda filmu „Bo we mnie jest seks” zaledwie rok po zawarciu małżeństwa z aktorem chce jego unieważnienia. Niestety, jak się okazuje, medialne doniesienia okazały się prawdziwe. Według najnowszych ustaleń czasopisma, para jest już po rozwodzie. 

Marcin Bosak i Maria Dębska rozwiedli się

Rozprawa rozwodowa Marcina Bosaka i Marii Dębskiej odbyła się w ekspresowym tempie. W grudniu do jednego z warszawskich sądów miał trafić pozew o formalne zakończenie związku małżeńskiego, a już 1 marca ich małżeństwo było historią. Jak można domniemywać, sprawa zakończyła się rozwodem bez orzekania o winie. 

Aktorska para rozwiodła się w Sądzie Okręgowym dla Warszawy Pragi podczas pierwszej rozprawy, 1 marca – czytamy na łamach tygodnika „Na żywo”. 

Dodajmy, że oficjalne powody rozstania gwiazdorskiej pary wciąż nie są znane. Media spekulują, że mogło dojść do zdrady. Jednak żadna ze stron nie odniosło się do tych rewelacji. Na co dzień Maria Dębska i Marcin Bosak niechętnie opowiadają o swoim życiu prywatnym i unikają blasku fleszy. 

Maria Dębska i Marcin Bosak – historia związku 

Maria Dębska i Marcin Bosak zaczęli się spotykać w 2018 roku. Szybko zyskali miano jednej z najpiękniejszych par w rodzimym show-biznesie. Dwa lata później zdecydowali się na ślub. Dębska i Bosak wypowiedzieli słowa przysięgi małżeńskiej w kościele na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Podczas ceremonii towarzyszyło im wiele gwiazd, na czele z Basią Kurdej-Szatan, Arturem Żmijewskim oraz Mirosławem Zbrojewiczem. Panna młoda miała na sobie tego dnia piękną suknię od Macieja Zienia, z kolei pan młody postawił na klasyczny garnitur w kolorze czarnym. O ślubie dowiedziałyśmy się i dowiedzieliśmy się dzięki zdjęciom paparazzi, które trafiły do mediów kilka dni później. 

W przeszłości Marcin Bosak był związany z aktorką Moniką Pikułą, z którą ma dwóch synów – Władysława (2008) i Jana (2012). 

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.