Fankom mineralnego makijażu tej marki przedstawiać nie trzeba. A te z Was, które chciałyby go spróbować, powinny właśnie od niej zacząć. Annabelle Minerals to jeden z najpopularniejszych producentów na polskim rynku oferujących podkłady, pudry, cienie i róże, których formuła oparta jest w większości jedynie na czterech składnikach. Żadnej parafiny, silikonów, mikroplastiku czy alkoholu. Czyli idealne rozwiązanie dla osób mających cerę problematyczną, tak jak niegdyś Ania Szczerba, założycielka Annabelle Minerals.

W 2010 roku, jeszcze w trakcie studiów Ania bez powodzenia szukała produktów, które sprostałyby jej wymaganiom. W końcu postanowiła, że spróbuje sama je skomponować. Najpierw dla siebie, ale szybko okazało się, że także dla swoich koleżanek. Choć Ania nie jest z wykształcenia ani chemikiem ani kosmetologiem, a prawnikiem, jej zainteresowanie tematem oraz poczucie misji, by stworzyć jakościowe, naturalne kosmetyki mineralne w momencie, gdy na rynku w Polsce praktycznie w ogóle ich nie było, poskutkowały powołaniem do życia autorskiej marki. I tak, dwa lata później, Annabelle Minerals nie było już projektem  tworzonym  domowym zaciszu, a marką dającą szansę wielu kobietom na odmianę swojego makijażu o 180 stopni.

Zobacz także: Marka w stylu GLAMOUR: Mandel

Dzisiaj marka Annabelle Minerals ma klientki, które przed otwarciem sklepu marki na ulicy Mokotowskiej w Warszawie, potrafią czekać pod drzwiami, by zdążyć kupić swój ukochany podkład jeszcze przed pracą. Bo kto stosował kosmetyki mineralne wie, że są jak druga skóra. Wszystko dzięki szerokiej gamie odcieni, a ten właściwy pomoże wybrać świetnie przygotowana, kompetentna obsługa marki. Kosmetyki Annabelle Minerals dostępne są również w internecie oraz w wybranych drogeriach w bardzo przystępnych cenach. To zatem nie tylko zdrowsza, ale i tańsza alternatywa dla wielu „silikonowców”. 

Nie lubicie efektu maski? Zależy Wam na lekkim, naturalnym makijażu? Warto spróbować minerałów. Proste składniki mogą nie tylko dać satysfakcjonujący efekt krycia, matu czy rozświetlenia, ale również pielęgnować. I co za tym idzie, w znacznym stopniu poprawić stan cery, zwłaszcza tej z problemami. Ania jest tego najlepszym przykładem i chciałaby, żeby makijaż mineralny odmienił podejście kobiet do tego, co nakładają na swoja twarz. By były bardziej świadome i odpowiedzialne. Właśnie dlatego Annabelle Minerals to kolejny brand, który postanowiliśmy przedstawić Wam w naszym cyklu Marka w stylu GLAMOUR. W najnowszym odcinku poznacie Anię i wspaniałe produkty, za którymi stoi.

Zobacz także: Marka w stylu GLAMOUR: NAGO