Wiosna oraz lato sprzyjają urodowym eksperymentom. Jeśli więc chcesz odświeżyć swoją fryzurę i przygotować ją na najcieplejsze miesiące w roku albo (po prostu) masz ochotę na odrobinę urodowego szaleństwa, nie mogłaś lepiej trafić. Prezentujemy Vacation Glow Hair, czyli jeden z najważniejszych trendów w koloryzacji włosów na sezon wiosna-lato 2021. Nie mamy wątpliwości, że spodoba się on fanom i fankom balejażu, ciepłych odcieni brązu i nie tylko.

Vacation Glow Hair, czyli modna koloryzacja włosów na sezon wiosna-lato 2021

Vacation Glow Hair to nowy trend w koloryzacji włosów, który robi prawdziwą furorę w mediach społecznościowych, na czele z Instagramem. Czym się charakteryzuje i komu pasuje? Nicole Tabloff, stylistka fryzur z salonu Maxine w Chicago, przyznała w rozmowie z portalem Glamour USA, że Vacation Glow Hair polega na rozjaśnianiu wybranych pasemek w taki sposób, by odbijały promienie słoneczne, a tym samym zyskały niesamowity blask i pewnego rodzaju głębię. 

„Subtelne, odbijające światło akcenty o jeden lub dwa poziomy jaśniejsze niż baza, to doskonały sposób na ożywienie istniejącego, charakterystycznego odcienia” – tłumaczy Nicole Tabloff w rozmowie z Glamour USA.

Wykonując tego rodzaju koloryzację, uzyskasz delikatny, naturalnie prezentujący się efekt – niczym po wakacjach w Kalifornii albo innym – słonecznym i ciepłym miejscu. Utrzyma się on na włosach od trzech do nawet sześciu miesięcy. 

Modne fryzury 2021: Vacation Glow Hair – komu pasuje?

Komu pasuje Vacation Glow Hair? Spieszymy z odpowiedzią! Jak się okazuje, to bardzo uniwersalny trend w koloryzacji. Nicole Tabloff przyznaje, że sprawdzi się on u posiadaczek / posiadaczy każdego rodzaju włosów. U osób, które nie farbowały dotąd swoich kosmyków, jak również u tych, które regularnie odwiedzają profesjonalnego kolorystę / profesjonalną kolorystkę. Spodoba się także fanom i fankom subtelnego balejażu. Jeśli chcesz nieco ożywić swoją fryzurę na wiosnę i lato 2021, koloryzacja w stylu Vacation Glow Hair jest właśnie dla ciebie. 

Vacation Glow Hair – inspiracje 

Vacation Glow Hair staje się coraz popularniejszy na Instagramie. To prawdziwa kopalnia (nie tylko) urodowych inspiracji. W naszej galerii – na górze strony – czekają na ciebie zdjęcia modelek i influencerek, które zdecydowały się na tego rodzaju koloryzację. Naszym zdaniem jest idealna na najcieplejsze miesiące w roku. Zdecydowanie warto ją przetestować w sezonie wiosna-lato 2021.