Na początku kwietnia tego roku Olga Frycz podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie radosną nowiną. Aktorka wyznała, że jest w ciąży. Czuję się super, rosnę jak na drożdżach i cieszę się, że sama mogę Was o tym poinformować, napisała pod postem. Nie zdradziła wtedy, który to miesiąc, ale nie było widać jeszcze brzuszka, dlatego było także za wcześnie na określenie płci. W ostatnich miesiącach Olga dzieliła się zdjęciami, dumnie prezentując coraz większy brzuszek. Ciąża wyraźnie jej służyła, 31-latka promieniała i wyglądała pięknie. W oczekiwaniu na pierwsze dziecko, aktorka znana z takich produkcji jak Wszystko, co kocham, M jak Miłość czy Dom nad Rozlewiskiem, w sierpniu zaręczyła się ze swoim partnerem i ojcem maleństwa, Grzegorzem Sobieszekiem. Narzeczony Olgi jest trenerem Muay Thai, czyli tajskiego boksu i właścicielem żoliborskiej szkoły Academia Gorila w Warszawie.

Olga Kalicka z „Rodzinki.pl” jest w ciąży! >>>

Olga Frycz urodziła! Znamy płeć dziecka

O tym, że termin porodu zbliża się wielkimi krokami, można było wywnioskować w ostatnich zdjęć Olgi na Instagramie. Okazało się, że aktorka właśnie urodziła! Niestety, ani ona ani jej narzeczony nie potwierdzili jeszcze tej informacji. Dowiedzieliśmy się o tym od Joanny Jędrzejczyk, bliskiej przyjaciółki pary, która pogratulowała świeżo upieczonym rodzicom na swoim InstaStories.

Olga, Grześku, gratuluje wam małej dziecinki. Wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka. Dziękuję za zdjęcia, cudne maleństwo,

powiedziała w krótkim wideo. Nie znamy jeszcze imienia dziecka, ale wiemy, że Olga Frycz została mamą dziewczynki – tą informacją podzieliła się jeszcze przed porodem. Gratulujemy rodzicom i czekamy na pierwsze zdjęcie maleństwa!