Wybieracie się na Open'er Festival 2019 i nie macie noclegu? Z jednej strony trochę słabo, bo z wolnymi miejscami jest coraz gorzej, ale z drugiej macie okazję skusić się na nowość, jaka w tym roku pojawi się na jednym z najpopularniejszych muzycznych festiwali w Polsce i Europie. Będzie ona dostępna na polu namiotowym na terenie festiwalu, jednak nie wiąże się z koniecznością nocowania w "polowych" warunkach. To domki Sleephuts - bardzo funkcjonalna, designerska i niestety - niezbyt tanie sprawa. 

Zobacz także: Open’er 2019: Line-up festiwalu

Open'er Festival 2019: domki Sleephuts to nowa opcja noclegu 

Domki Open'er Sleephuts zawierają dwa piętrowe łóżka, komodę, lampkę, wieszak, leżaki oraz przedłużacz. Spokojnie mogą nocować w nich cztery osoby posiadające posiadające karnety 4-dniowe, weekendowe lub bilety jednodniowe oraz opaskę „Sleephuts”. Ponadto, w strefie domków Open'er Sleephuts znajdziecie też recepcję, osobną strefę sanitarną (kontenery prysznicowy i toaletowy), a także zadaszoną strefę stołową wyposażoną w stoły, ławy i wieczorne oświetlenie. To zapowiada niezły klimat! W tej samej strefie będzie możliwość podłączenia do prądu suszarki, czajnika itp., zamówienia sprzątania (opcja płatna dodatkowo) oraz odpłatnego wypożyczenia ręczników oraz kubków, talerzyków i sztućców wielokrotnego użytku.

Opene'er Sleephuts usytuowano 900 metrów od głównego wejścia na teren festiwalu i około 500 metrów od festiwalowego sklepu. Można wynająć na cały czas trwania festiwalu, czyli od 2 lipca od 12:00 do 7 lipca do 14:00 (5 dób). Koszt takiego noclegu to 2500 zł w przypadku dwóch osób. Do tej kwoty trzeba jeszcze doliczyć 1000 złotych kaucji, która będzie pobierana gotówką w dniu zakwaterowania. Co Wy na to? 

Zobacz także: Open'er Festival 2019: Rosalía. Kim jest i wszystko, co warto o niej wiedzieć!