Oscary 2024 przyciągnęły tłum gwiazd. W Dolby Theatre, gdzie po raz kolejny zorganizowano prestiżową galę, pojawili się m.in. twórcy i twórczynie, a także gwiazdy nominowanych filmów. Wśród nich nie mogło zabraknąć Ryana Goslinga, który walczył o statuetkę w kategorii „najlepszy aktor drugoplanowy” za rolę Kena w „Barbie”. Choć nagroda trafiła w ręce innego aktora (Roberta Downey’a Jr-a), to i tak zrobiło się o nim głośno. A to ze względu na jego osobę towarzyszącą. 

Oscary 2024: Ryan Gosling zabrał siostrę na czerwony dywan

Ryan Gosling pojawił się na 96. gali wręczenia nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Ale, ku zaskoczeniu wielu osób, nie pozował na tak zwanej ściance w towarzystwie swojej żony, Evy Mendes, tylko siostry. Duet absolutnie zachwycił. Odtwórca roli Kena postawił tego wieczoru w czarnym garniturze Gucci ze srebrnymi zdobieniami. Z kolei Mandi, bo właśnie tak ma na imię jego siostra, zdecydowała się na wzorzystą sukienkę w odcieniach czerni i złota. Oto ich wspólne zdjęcia w dopasowanych do siebie stylizacjach. 

fot. Getty Images / John Shearer / Contributor

Co ciekawe, nie był to pierwszy raz, gdy Ryan Gosling zabrał swoją siostrę na imprezę branżową. W lipcu informowałyśmy o tym, że Mandi była z nim na jednym z eventów promujących wspomnianą produkcję w reżyserii Grety Gerwig. Wszystko wskazuje na to, że rodzeństwo świetnie czuje się w swoim towarzystwie. 

Oscary 2024: Eva Mendes wspierała Ryana Goslinga podczas gali 

Nieobecność Evy Mendes na czerwonym dywanie wywołała lawinę plotek i spekulacji. Prawda jest jednak taka, że aktorka wspierała swojego ukochanego podczas gali. Opublikowała na swoim oficjalnym profilu na Instagramie wideo, które to potwierdza. Gwiazda pozuje na nim przed wejściem do garderoby męża. Fotografii towarzyszy wymowny opis: Zawsze przy moim mężczyźnie

Uroczo, prawda?