Ostatni związek Shawna Mendesa to ten z Camilą Cabello. Jedna z ulubionych par show-biznesu wróciła do siebie po półtora roku. Ta relacja nie przetrwała jednak zbyt długo, bo tylko 2 miesiące. Wokaliści rozstali się na początku czerwca. Od tego czasu nie mieliśmy żadnych informacji na temat życia miłosnego 25-latka. Aż do teraz. Do internetu trafiły zdjęcia gwiazdora z nową dziewczyną.

Shawn Mendes został przyłapany na plaży z nową dziewczyną

Paparazzi zrobili zdjęcia Shawnowi i jego nowej rzekomej dziewczynie – Charlie Travers. Para wybrała się na plażę, gdzie opalała się i nie szczędziła sobie czułości.. To drugi raz, gdy widzimy artystę z nową partnerką. Po raz pierwszy para została zauważona w zeszły wtorek w restauracji. Wtedy jednak nie było wiadomo z kim spotyka się 25-latek. Wszystko wskazuje na to, że ta relacja jest bardzo świeża.

Teraz wiemy już, że jego nowa dziewczyna to 37-letnia Charlie Travers. Parę dzieli więc 12 lat różnicy. Dziewczyna brała kiedyś udział w programie „Big Brother UK”, skąd jest znana. Przedstawiciel Shawna nie odpowiedział na prośbę portalu Page Six o komentarz w sprawie tej relacji. Wygląda jednak na to, że para czuje się ze sobą bardzo dobrze i swobodnie. Czekamy na rozwój tego związku.

Shawn Mendes – związki

Najpopularniejszym związkiem Shawna, uwielbianym przez fanki i fanów był ten z Camilą Cabello. Niestety para rozstała się w listopadzie 2021 roku, ale wróciła do siebie po półtora roku. Ta relacja nie trwała jednak zbyt długo. Mamy nadzieję, że mimo wszystko piosenkarze pozostają przyjaciółmi (tak, jak oświadczali). Poznajcie pełną historię ich związku:

W listopadzie 2022 natomiast, do mediów trafiły informacje, że 25-latek spotyka się ze swoją 50-letnią fizjoterapeutką. Ten związek nie został jednak nigdy potwierdzony. Kilka miesięcy później, bo w lutym tego roku, Mendes został połączony z Sabriną Carpenter. Ta dwójka widziana była niejednokrotnie razem na wspólnych spacerach i wyjściach. Wokalista postanowił skomentować spekulacje i wyznał, że on i artystka nie są razem.

O wszystkich związkach Shawna przeczytacie w artykule poniżej. Czy relacja z Charlie Travers zapowiada się na coś poważnego? Przekonamy się.

 

Zobacz także: