Gdy temperatura spada, wiele osób pragnie mieć przy sobie kogoś, z kim będą mogli na przykład oglądać świąteczne filmy pod jednym kocem. Niektórym wystarczy do tego przyjaciel czy przyjaciółka, ale inni marzą o prawdziwej miłości. Horoskop wskazuje, że dla tych trzech znaków zodiaku miłość zimą jest zapisana w gwiazdach.

Te znaki zodiaku znajdą prawdziwą miłość zimą

Miłość ma wiele postaci, ważne jest, aby ją dostrzec. Czasami jest to niespodziewana przyjaźń, czasami godzisz się z członkiem rodziny, z którym jesteś skłócona. A jeszcze innym razem poznajesz po prostu nieznajomego, który okazuje się być tym, kogo właśnie potrzebowałaś.

Według naszego horoskopu miłosnego te trzy znaki zodiaku znajdą miłość zimą jeszcze tego roku. Sprawdź, które to.

Horoskop miłosny dla Wodnika

Wodnik ledwo trzyma teraz swoje emocje na wodzy. Sezon świąteczny już się rozpoczął, a wszystkie światełka i zapachy cynamonu czy gorącej czekolady w powietrzu sprawiają, że serce Wodnika zaczyna bić szybciej. Nabierzesz szczególnego blasku i nie będzie można ci się oprzeć. Przygotuj się na zaproszenia na wszystkie świąteczne imprezy. Jeśli dojrzysz na nich jemiołę, warto skorzystać z okazji. To właśnie pod nią może czekać na ciebie ktoś wyjątkowy.

Astrotip: Najważniejszą rzeczą dla Wodnika jest zaangażowanie. Nie wszyscy chcą cię skrzywdzić, niektórzy mogą po prostu chcieć cię lepiej poznać.

Horoskop miłosny dla Barana

Niechętny Baran nie miał w ostatnich miesiącach szczęścia w miłości. Może nawet jej nie szukał. Ale zima to początek nowej ery dla Baranów. Przygotuj się na rewolucję. Nagle poczujesz, że coś w tobie buzuje i nowa relacja może przerodzić się w coś więcej, jeśli na to pozwolisz. Musisz tylko pokazać, że jesteś gotowa. Wtedy to zadziała.

Astrotip: Nowy początek należy odpowiednio uczcić. Co powiesz na małą imprezę świąteczną w twoim mieszkaniu? Zaproś swój nowy obiekt westchnień i nie zapomnij o jemiole!

Zobacz także:

Horoskop miłosny dla Ryb

Osoby spod znaku Ryb zmieniły się w ostatnich miesiącach. Być może zakończyły związek lub wreszcie uporały się z zauroczeniem. Będziesz chciała poświęcić trochę czasu dla siebie, ale miłość czeka na ciebie tuż za rogiem. Najdzie cię nowa energia, będziesz chciała ponownie pokazać swoją emocjonalną stronę. Głębokie rozmowy i twoja wrażliwość emocjonalna mają niezwykły wpływ na innych. Podobasz im się.

Astrotip: Za każdą rozmową kryje się możliwość rozpoczęcia związku, jednak nie każdy okaże się wielką miłością. Miej otwarte serce, ale nie pozwól, by cię to skrzywdziło.

Ten artykuł pojawił się pierwotnie na glamour.mx