„Perły są zawsze odpowiednie” – mawiała Jackie Kennedy, która, jak wiadomo, słynęła z dobrego smaku. I stylu, który nigdy się nie starzeje. Najlepszy dowód? Jej ulubione perły modne są i dziś. Na sezon jesień-zima 2021/22 na światowych wybiegach lansują je topowi projektanci, do swoich kolekcji wprowadzają je też popularne marki. Między innymi – polska marka Umiar, uwielbiana przez redaktorki mody i minimalistki, która uczyniła z nich gwiazdę swojej kolekcji na jesień 2021. 

Mélangé: Kolekcja biżuterii Umiar na jesień 2021 – Perły w roli głównej

Premiera najnowszej kolekcji Umiar zatytułowanej Mélangé nie bez przyczyny swoją premierę ma właśnie teraz – na przełomie sezonów. Jest bowiem udanym połączeniem ozdób, które nosiłyśmy latem z klasykami, które nie mają daty ważności. Jak sama nazwa wskazuje, to prawdziwy miks: pomysłów, trendów, materiałów. Obok połyskujących koralików, które przywołują na myśl beztroskie wakacje, ważne miejsce zajmują właśnie ultraszykowne perły. A wszystko to w zaskakujących, oryginalnych formach. 

„W nowej kolekcji projektantki mieszają materiały i kształty, konwencje i style, osiągając harmonię wszystkich elementów, czyli po prostu umiar. Subtelne sznury koralików idealnie splatają się tu z mocnym wyrazem gradientowo rosnących rozmiarów pereł. Nowoczesne połączenia metali zwalniają zaś z obowiązku wyboru między złotem a srebrem” – czytamy w informacji prasowej. I już zastanawiamy się, na co się zdecydować, bo wybór jest naprawdę ogromny. Naszyjniki – klasyczne i modele idealne do ozdoby dekoltu na plecach, kolczyki-koła, jakich jeszcze nigdy nie widziałyśmy, pierścionki z perłami (i nie tylko), a nawet ozdobne łańcuszki do okularów. Tym razem marka naprawdę zaszalała! Przekonajcie się, zaglądając do naszej galerii. A także zerkając poniżej, gdzie czekają na was modele, które szczególnie wpadły nam w oko! Z pewnością znajdziecie coś dla siebie – i to niezależnie od płci. Najnowsza kolekcja Umiar ma bowiem charakter uniseks. „Naszą biżuterię projektujemy dla wszystkich” – mówią Malwina Wysińska i Magdalena Brzozowska, założycielki i projektantki marki. I podpowiadają: „Naszyjnik z pereł i koralików ze srebra pasuje każdemu i każdej, bez względu na płeć, wiek, porę dnia czy roku”.