Victoria i David Beckhamowie są it-couple od końca lat 90. Zaczęli spotykać się w 1997 roku, a ślub wzięli po dwóch latach, w 1999. W tym roku na świat przyszedł też ich pierwszy syn – Brooklyn Beckham. Następnie, w 2002 urodził się Romeo, w 2005 Cruz, a w 2011 w końcu córeczka – Harper. Oto wszystko, czego udało nam się dowiedzieć na temat tej czwórki.

Brooklyn Beckham

Brooklyn jest najstarszym synem projektantki i piłkarza. Urodził się 4 marca 1999 roku. Victoria dowiedziała się, że jest w ciąży podczas swojej trasy koncertowej (wtedy śpiewała jeszcze w zespole Spice Girls). Urodziła w Londynie.

24-latek zajmuje się wieloma rzeczami, jednak nie poszedł w ślady ojca. Rozwija swoje pasje w zakresie gotowania, modelingu i fotografii. W 2017 roku wydał książkę z ponad 300 zdjęciami (głównie jego autorstwa) o tytule „What I See”.

Jeśli chodzi o związki, to w przeszłości miał ich całkiem sporo. Spotykał się między innymi z Ritą Orą, Lottie Moss czy Madison Beer. Od dwóch i pół roku jest szczęśliwym mężem. W kwietniu wziął ślub ze swoją ukochaną, Nicolą Peltz. Para jest przeurocza. Wiele ich wspólnych zdjęć możemy znaleźć na social mediach.

Nie obyło się jednak bez dramy. Już od ponad roku mówi się o silnym konflikcie między Nicolą a jej teściową Victorią. Oczywiście obie zaprzeczają i mówią, że wszystko jest między nimi w porządku. Mimo to fani i tak wymyślają różne teorie i doszukują się ukrytych znaczeń. Jak jest naprawdę nie wie nikt, jednak mamy nadzieję, że pomiędzy Peltz a Beckham nie ma złych emocji. A jeśli kiedykolwiek istniał jakiś spór, to, że został już zażegnany.

Romeo Beckham

1 września 2002 roku Brooklyn został starszym bratem po raz pierwszy. Urodził się drugi syn sławnego małżeństwa – Romeo. Chłopak profesjonalnie zajmuje się modelingiem (wystąpił między innymi na okładce „L’Uomo Vogue”) i sportem. W przeciwieństwie do starszego brata, 21-latek poszedł w ślady sławnego taty. W 2014 roku dołączył do Arsenal Football Club Academy. Później przerzucił się na tenis, jednak powrócił do piłki.

Serce Romeo jest zajęte od 2019 roku. Chłopak jest w związku z modelką Mią Regan. Zakochani często dzielą się swoim uczuciem w mediach społecznościowych.

Zobacz także:

Cruz Beckham

Trzecim i ostatnim synem Victorii i Davida jest Cruz. Nastolatek urodził się 20 lutego 2005 roku w Madrycie. Nie poszedł w ślady taty, a… mamy. Skupił się na karierze muzycznej. W wieku 11 lat wypuścił swój pierwszy singiel. Dodatkowo Cruz gra na gitarze, mandolinie i pianinie. W jego social mediach często możemy oglądać filmiki, jak gra na wspomnianych instrumentach i tworzy muzykę. So cool!

Harper Beckham

victoriabeckham / instagram.com

Harper to jedyna córka Beckhamów i jednocześnie ich najmłodsze dziecko. Dziewczynka urodziła się 10 lipca 2011 roku. 12-latka obecna jest na mediach społecznościowych wszystkich członków swojej rodziny. Rodzice uwielbiają się nią chwalić, podobnie jak jej bracia.

O dziewczynce nie wiemy za wiele. Ma dopiero 12 lat i nie uczestniczy tak w show-biznesowym życiu, jak reszta jej rodziny. Nie oznacza to, że nie można zobaczyć jej na eventach branżowych. Często pojawia się na pokazach swojej mamy czy innych ważnych wydarzeniach. I zawsze wygląda przepięknie.

Gratulujemy parze czwórki wspaniałych dzieci. W artykule poniżej możecie przeczytać o historii miłości Victorii i Davida. Od ich początków, aż do teraz...