Są młodzi, charyzmatyczni, przebojowi i idealnie nadają się na influencerów. Przynajmniej według Friza i Wujka Łukiego. Założyciele bijącej rekordy popularności Ekipy ogłosili właśnie zwycięzców pierwszej edycji swojego internetowego show „Twoje 5 minut”. W efekcie Hania Puchalska, Faustyna Fugińska i Bartek Kubicki, bo to właśnie o nich mowa, wygrali wieloletni kontrakt oraz udział w nowym projekcie popularnego youtubera. Poznajcie członków Genzie!

„Twoje 5 minut” – co się wydarzyło w finale programu?

Jak doskonale wiedzą wszyscy, którzy przez niemal dwa miesiące śledzili poczynania uczestników „Twoich 5 minut”, show wygrać miały pierwotnie dwie osoby. W ostatnim odcinku finałowa czwórka przygotowywała wspólnymi siłami filmik inspirowany zadaniami z serialu „Squid Game” oraz zaprezentowała swoje vlogi ukazujące kulisy udziału w show. Jurorzy byli pod ogromnym wrażeniem i nie szczędzili finalistom licznych komplementów. Jedyną osoba, która nieco zawiodła nadzieje Friza i Wujka Łukiego, był Patryk (Loczek) – jego finałowy filmik trwał zaledwie dwie minuty. Chłopak otwarcie przyznał, że w ostatnich dniach programu niestety nie czuł się najlepiej pod względem psychicznym.

Ostatecznie jurorzy stwierdzili, że nie są w stanie wyłonić tylko dwóch zwycięzców. Po tym jak ogłosili, że program wygrywają dziewczyny, Faustyna i Hania, nastąpił więc nagły zwrot akcji i okazało się, że w projekcie Genzie nie zabraknie także ulubieńca wielu internautów, Bartka.

Kim jest Hania z Genzie?

Hanna Puchalska ma 22 lata. Pochodzi z Białegostoku. Nie jest tajemnicą, że social mediami zajmowała się profesjonalnie jeszcze przed udziałem w programie „Twoje 5 minut”. Pracę w sieci łączy ze studiowaniem budownictwa. Jej profil na Instagramie znajdziecie pod nazwą @hi_hania. Aspirująca influencerka jest w związku z Bartkiem Laskowskim (@swiezy1597).

Kim jest Faustyna z Genzie?

Faustyna Fugińska ma 21 lat. Jej rodzinne miasto to Kielce. Fausti, jak mówią na nią znajomi, rozpoczęła  w 2019 roku studia na kierunku Organizacja Produkcji Filmowej i Telewizyjnej w Warszawskiej Szkole Filmowej. Spore doświadczenie w branży filmowej zdobyła dzięki pracy w domu kontentowym Vidoq, zajmującym się kreacją i przygotowaniem:

  • materiałów wizualnych,
  • filmów,
  • animacji,
  • sesji zdjęciowych
  • oraz realizacją transmisji live i streamów.

Jeśli chcecie być na bieżąco z nowościami w życiu prywatnym i zawodowym Faustyny, to koniecznie zaobserwujcie jej profil na Instagramie (@faustynaf).

Kim jest Bartek z Genzie?

Bartek Kubicki ma 21 lat. Udało nam się ustalić, że pochodzi z Chęcin, czyli niewielkiego miasta w województwie świętokrzyskim. Jak powszechnie wiadomo, Bartek od samego początku był typowany na faworyta programu „Twoje 5 minut”, zarówno przed jurorów, jak i widzów. Przed udziałem w projekcie Friza mieszkał w Kielcach. Uczęszczał do VI Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego. Nazwa jego profilu na Instagramie to po prostu @bartekkubicki.

Zobacz także:

Myślicie, że uczestnicy projektu Genzie faktycznie mają szansę zostać topowymi influencerami?