Ona – raperka, która zmienia oblicze polskiej sceny muzycznej. On – jeden z najpopularniejszych youtuberów w kraju. Young Leosia i Kacper Blonsky, bo właśnie o nich mowa, tworzą naprawdę cute parę. Przypominamy, jak wyglądały początki ich związku i sprawdzamy, co mówią o sobie w wywiadach. Poznajcie historię łączącego ich uczucia. 

Young Leosia – chłopak

Pierwsze doniesienia o nowym związku raperki pojawiły się w sieci na przełomie września i października 2023. To właśnie wtedy spostrzegawczy internauci (znani również jako detektywi z TikToka) połączyli Young Leosię z Kacprem Blonskym. Zauważyli, że spędzają ze sobą dużo czasu. Do tego, oczywiście, nie umknął im fakt, że (wtedy jeszcze domniemana) para trzyma się za ręce na jednym ze stories opublikowanym przez ich wspólnego znajomego – Marcina Dubiela

Young Leosia i jej „Cringowy Lovesong” 

Główni zainteresowani całą sprawą nie skomentowali wspomnianego „śledztwa”. Natomiast w listopadzie tego samego roku Young Leosia wydała utwór pt. „Cringowy Lovesong”, w którym potwierdziła, że jest w związku. Choć w tekście nie padło imię jej ukochanego, niektóre wersy wyraźnie wskazywały na popularnego twórcę internetowego. Mowa m.in. o Jak będziesz się bić / Ja zawsze w pierwszym rzędzie jak te fanki” oraz „Choć wie o nas już cała Polska / Wciąż lowkey wolimy być sami / Może po mieście krążą plotki / I może w necie już latają fotki / Still dla mnie to jest tak private / Jak odblokowanie na odcisk

Young Leosia i Kacper Blonsky – związek 

Kilka tygodni po wydaniu wspomnianej piosenki Young Leosia i Kacper Blonsky potwierdzili związek, publikując wspólny post na Instagramie. Na zdjęciu, które zdobyło ponad pół miliona polubień, całują się i obejmują. Wyglądają naprawdę cute. 

Pod publikacją, która wzbudziła niemałe poruszenie (nie tylko) wśród fanów pary, pojawiło się mnóstwo komentarzy. 

Słodko – stwierdziła Wersow. 

Szczęściaaaa – życzyła Maria Jeleniewska. 

Gratulacje – napisał Tribbs. 

Co ciekawe, Kacper Blonsky też opublikował komentarz pod pierwszym – oficjalnym zdjęciem ze swoją dziewczyną. Zwrócił się w nim do wspomnianych przez nas detektywów z TikToka. Opublikował emotkę, która symbolizuje uścisk dłoni. Wszystko wskazuje na to, że nawet on był pod wrażeniem ich działania. 

Kacper Blonsky – „Lód”, czyli piosenka dla Young Leosi

O Young Leosi i Kacprze Blonskym znów zrobiło się głośno w lutym 2024. Powód? Spieszymy z odpowiedzią. Niespełna tydzień przed walentynkami gwiazdor mediów społecznościowych wydał piosenkę dla swojej partnerki. Utwór zatytułowano „Lód”. Towarzyszy mu uroczy klip, w którym, 26-latek występuje razem ze znaną raperką. 

Zobacz także:

Autorka takich hitów jak „Szklanki” czy „BFF” postanowiła wesprzeć swojego chłopaka. W dniu premiery podzieliła się ze swoimi obserwatorami nowym zdjęciem z Kacprem Blonskym i zachęciła ich do tego, by sprawdzali muzyczną nowość na jego kanale. 

Happy release day skarbie – napisała Young Leosia na Instagramie. – Sprawdzajcie klip do nowego kawałka Kacperka „Lód” na yt, jest bardzo uroczy. 

Young Leosia i Kacper Blonsky – jak się poznali?

Niedługo po premierze utworu „Lód” na oficjalnym kanale youtubera pojawił się film, którego (prawdopodobnie) niewiele osób się spodziewało. Przy okazji dnia zakochanych Young Leosia i Kacper Blonsky ujawnili, jak się poznali, a także jak wyglądały początki ich relacji. Okazuje się, że do pierwszego spotkania doszło na jednej z imprez. Raperka wiedziała, że istnieje ktoś taki jak Kacper Blonsky, ale nie wiedziała o nim nic więcej. Nie była nawet pewna tego, jak wygląda. Na początku była dość sceptycznie nastawiona. Jednak twórca internetowy zaskoczył ją swoją pewnością siebie i bezpośredniością. Gdy zaczęli ze sobą rozmawiać, a właściwie pisać, postanowiła dać szansę tej znajomości. 

Young Leosia o Kacprze Blonskym: „To jest chłopak, który ma mega dobre serce”

Young Leosia i Kacper Blonsky nie mają problemu z tym, by opowiadać o sobie w wywiadach. Youtuber wspomniał o (swoim drugim w życiu) związku w „Szalonym Podcaście”. Z kolei artystka, goszcząc u Żurnalisty, przyznała, że jej chłopak ma bardzo dobre serce i jest niekonfliktowy. Nie wypowiada się negatywnie na temat innych ludzi. 

To jest chłopak, który ma mega, mega, mega dobre serce – powiedziała Young Leosia u Żurnalisty.

Z publicznych wypowiedzi tej dwójki wynika, że są razem bardzo szczęśliwi. Doskonale się dogadują i równie dobrze czują się w swoim towarzystwie. Skutecznie unikają dram. 

Young Leosia i Kacper Blonsky razem u Kuby Wojewódzkiego

Za parą także pierwszy wywiad razem. Young Leosia i Kacper Blonsky wystąpili w programie Kuby Wojewódzkiego. Emisję odcinka z ich udziałem zaplanowano na 14 maja 2024. 

Young Leosia i Kacper Blonsky na Instagramie

Od momentu, w którym potwierdzili związek, Young Leosia i Kacper Blonsky regularnie publikują wspólne zdjęcia na Instagramie. Chętnie dzielą się kadrami ze wspólnych podróży (np. do USA), imprez czy, po prostu, codziennych wspólnych momentów. Jednocześnie nie zdradzają szczegółów swojej relacji. Najczęściej stawiają na krótkie opisy albo ograniczają się wyłącznie do emotikonów. 

Lubicie ich jako parę?