Jessica Mercedes znana nam jest głównie jako influencerka modowa, a wcześniej – blogerka. Teraz jest jedną z najbardziej wpływowych osób w branży modowej. Nie oznacza to, że ogranicza się tylko do niej. Ostatnio 29-latka poinformowała nas, że startuje ze swoim podcastem! Jej kolejnym projektem okazał się… teledysk.

W nowym teledysku do piosenki „Nie ma nas” Tomasza Mazowieckiego i Kasi Nosowskiej zagrała Jessica Mercedes

Dzisiaj o godzinie 10:00 na YouTubie, premierę miał klip do utworu „Nie ma nas”. Zrobiło się o nim głośno, ponieważ wystąpiła w nim Jessica Mercedes. To jej debiut, jeśli chodzi o tego typu projekty

Jakoś od wielu lat miałam zaproszenia do teledysków, ale zawsze się bardzo wstydziłam grać, a tu jeszcze wanna, nagość na planie, wchodzenie do morza w listopadzie, dużo wyzwań, ale się zgodziłam, bo to naprawdę piękna piosenka, historia, klamra. It is what it is, posłuchajcie, dlaczego wystąpiłam – napisała Jessica na swoim Instastory.

Jej fanki i fani szybko dali jej jednak zapomnieć o stresie, ponieważ zasypali ją pełnymi zachwytów komentarzami. Wow, piosenka i teledysk, coś pięknego / Piękna Jess / Świetny, muzyczny prezent pod choinkę / Scena na plaży!!! Pięęękna, miałam ciary / Przeszłaś sama siebie w tym teledysku, masterpiece – pisali obserwatorzy i obserwatorki.

Faktycznie, teledysk jest niezwykle sensualny. Czarno-białe kadry z wanny, lasu czy plaży nad polskim morzem przenoszą nas w inny świat na te niecałe 5 minut. Pod koniec, punktem kulminacyjnym jest spotkanie pary (Jessica Mercedes i Tomasz Makowiecki), która wchodzi razem do Bałtyku. Zobaczcie same i sami.

Tomasz Makowiecki o pomyśle na teledysk do swojej piosenki z Kasią Nosowską

Na Instagramie wokalisty pojawił się oczywiście post z informacją o tym, że teledysk jest już dostępny. Piosenkarz opowiedział pod nim o pomyśle na teledysk.

Z końcem sierpnia utwór „Nie Ma Nas” miał już zamkniętą formę i nagrany głos Kasi Nosowskiej. Siedząc na półwyspie czekałem na premierę i myślałem nad scenariuszem do teledysku. W Chałupach ruch jak na marszałkowskiej i nagle widzę Jessicę. Nie zastanawiając się ani chwili podchodzę do niej i mówię:
- Chodźmy na plażę nagrać teledysk.

Ona zaskoczona: 
- Ale jak? Teraz? Jestem nieprzygotowana. 
10go listopada Jess już była gotowa i rozpoczęliśmy zdjęcia. Jak wyszło? Zobaczycie sami już jutro – napisał autor utworu na Instagramie.

Podoba wam się duet w postaci Tomasza Makowieckiego i Katarzyny Nosowskiej? A co wy na to, że dołączyła do projektu dołączyła Jessica Mercedes?

Zobacz także: