Joanna Krupa cieszy się w Polsce dużą popularnością. Nic więc dziwnego, że życie prywatne jurorki „Top Model” interesuje wiele osób, które bacznie śledzą rodzimy show-biznes.

W ostatnim czasie nazwisko gwiazdy TVN nie schodzi z czołówek gazet i portali internetowych. Pod koniec marca 44-latka ogłosiła za pośrednictwem mediów społecznościowych, że rozstała się ze swoim mężem i ojcem dziecka, Douglasem Nunesem. Modelka potwierdziła tym samym medialne doniesienia o kryzysie w związku.  

Razem z mężem podjęliśmy wspólną decyzję o separacji. Mamy między nami prywatną umowę, która jest naszą sprawą i idziemy naprzód jako przyjaciele i nadal żyjemy codziennie jako rodzina dla naszej córki, którą oboje stawiamy na pierwszym miejscu. Ze względu na moją rodzinę nie będę tego dalej komentowała, tylko powiem, że każdy z nas jest zaangażowany w zapewnienie szczęścia drugiej osobie, abyśmy mogli być najlepszymi rodzicami, idąc naprzód – napisała na Instagramie.  

Jak rodziło się uczucie między gwiazdą „Top Model” a amerykańskim biznesmenem? Oto historia związku Joanny Krupy i Douglasa Nunesa.

Joanna Krupa i Douglas Nunes – jak się poznali?  

Joanna Krupa i Douglas Nunes poznali się zupełnie przypadkiem w 2017 roku. Modelka spotkała swojego przyszłego męża po raz pierwszy w jednym z parków, gdzie spacerowała ze swoimi pupilami. Nie od dzisiaj wiadomo, że jurorka „Top Model” jest olbrzymią miłośniczkom psów i od lat angażuje się w walkę o prawa zwierząt. Co ciekawe, mężczyzna już od dłuższego czasu zerkał na piękną Polkę. Pewnego dnia postawił zrobić pierwszy krok i zagadać do „niespełnionej aktorki”. Krupa przyznała w jednym z wywodów, że Nunes uważała jest ona „aktorką, która ukończyła szkołę, ale nie udało jej się zaistnieć, dlatego zajmuje się wyprowadzaniem psów”.  

Pierwszy raz mnie zobaczył, gdy mój piesek go oszczekał. Ale nie podszedł wtedy, bo rozmawiałam przez telefon. Kilka tygodni później podszedł do mnie i zapytał, gdzie jest reszta moich psów. Zdziwiłam się, skąd on wie, ile ja mam psów. Zaczęliśmy rozmawiać. O tym, że ma psa ze schroniska, że jego przyjaciele działają w akcjach charytatywnych dla zwierząt – mówiła na łamach magazynu „Viva!”.  

I tak z czasem niewinna rozmowa przerodziła się w wielką miłość. Prowadząca „Top Model” i amerykański biznesmen szybko zostali parą i zaczęli snuć plany na wspólną przyszłość i marzyć o szczęśliwej rodzinie.  

Zobacz także:

Jest niesamowicie czuły i opiekuńczy. Przytuli mnie, kiedy tego potrzebuję, prawie każdego dnia przynosi śniadanie do łóżka. Czuję się przy nim wyjątkowa, kochana […] Douglas kilka razy dziennie powtarza mi, że jestem kobietą jego marzeń, przy której być już na zawsze. Pamiętam, że nasz pierwszy pocałunek zrobił na mnie takie wrażenie, jakbym była nastolatką – podkreślała Krupa w rozmowie z „Galą”.

W marcu 2018 roku, po kilku miesiącach znajomości, para zaręczyła się. Gwiazda TVN otrzymała od ukochanego pierścionek wart 2 mln złotych.

Joanna Krupa i Douglas Nunes – ślub  

Douglas Nunes to drugi mąż Joanny Krupy. Modelka po raz pierwszy stanęła na ślubnym kobiercu w 2013 roku, gdy jej partnerem był Romain Zago. Małżeństwo z amerykańskim przedsiębiorcą nie przetrwało próby czasu i zakończyło się rozwodem. 

Ślub cywilny Joanny Krupy i Douglasa Nunesa odbył się pod koniec lipca 2018 r. w Stanach Zjednoczonych w zupełnej tajemnicy przed mediami. Sakramentalne „tak” padło kilka tygodni później, 4 sierpnia, w Krakowie. Panna młoda miała na sobie wówczas zniewalającą piękną suknie projektu Sylwii Romaniuk. Z kolei pan młody na ten wyjątkowy dzień wybrał klasyczny, grafitowy garnitur. Zgromadzeni goście, wśród których znaleźli się m.in. Dawid Woliński czy Joanna Jabłuczyńska, podziwiali nie tylko kreacje państwa młodych, ale także pojazd, jakim podjechali pod świątynie. Krupa i Nunes przybyli na miejsce meleksem, a nie jak większość par limuzyną.

Tabloidy informowały, że prowadząca „Top Model” za swój ślub zapłaciła 180 tysięcy złotych. Dla porównania, gdy pięć lat wcześniej stanęła przed ołtarzem i wraz z Romainem Zago przyrzekli sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską, modelka i jej partner musieli wydać na najważniejszy dzień w życiu milion dolarów.

Joanna Krupa i Douglas Nunes – dzieci

Owocem związku Joanny Krupy i Douglasa Nunesa jest córeczka Asha-Leight. Dziewczynka przyszła na świat 2 listopada 2019 roku w klinice Cedars-Sinai w Los Angeles. Informację o narodzinach przekazała wówczas dumny tata, który na Instagramie zamieścił pierwsze zdjęcie maleństwa i świeżo upieczonej mamy.  

Asha Leigh Nunes z jej niezwykłą mamą. To początek zupełnie nowego rozdziału dla nas wszystkich – taki wpis widniał pod opublikowaną 3 listopada fotografią.

Joanna Krupa wielokrotnie była pytana, czy wraz z mężem planują powiększenie rodziny. Jurorka „Top Model” po narodzinach długowyczekiwanej córeczki, w rozmowie z „Dzień dobry TVN”, Krupa wyznała:  

Marzę, jak Bóg da, mieć jeszcze jedno dziecko. Sama mam siostrę i nie wyobrażam sobie jej nie mieć. Chciałabym dać taką samą szansę Ashi, żeby miała braciszka lub siostrę. Takiego przyjaciela na przyszłość. By miała kogoś bliskiego. Tak jak ja mam z siostrą.  

W 2022 roku, gdy za naszą wschodnią granicą wybuchła wojna, gwiazda TVN publicznie przyznała, że wraz z mężem rozważają adopcję dziecka z Polski lub Ukrainy.  

Z mężem myślimy coraz bardziej, że może w przyszłości zdecydujemy się na adopcję. To jest bardzo mocny temat i wymaga dłuższej rozmowy. Myślimy, żeby adoptować dziecko z Ukrainy albo z Polski. Douglas zawsze chciał adoptować dziecko, jestem na to otwarta. Zobaczymy, co Bóg ma w planach. Coraz częściej rozmawiamy na ten temat – zdradziła „Pudelkowi”.

Joanna Krupa i Douglas Nunes rozstali się. Czy to naprawdę koniec ich małżeństwa?  

O tym, że w małżeństwie Joanny Krupy nie dzieje się najlepiej, media informowały już od dłuższego czasu. Pod koniec lutego tego roku zapytana przez reportera serwisu Viva.pl o relacje z mężem odparła:  

Duży temat. Na dziś mogę tylko tyle powiedzieć, że to jest ojciec mojego dziecka.

Niestety, w marcu magazyn „People” dotarł do pozwu rozwodowego, który w sądzie w Los Angeles złożył Nunes. Powodem rozstania miały być „różnice nie do pogodzenia”. Kilka godzin później doniesienia mediów potwierdziła sama zainteresowana. Krupa przekazała za pomocą Instagram, że od 2 stycznia małżonkowie żyją w separacji.  

Choć informacje na temat związku Joanny Krupy nie napawają optymizmem, separacja nie oznacza definitywnego końca małżeństwa. Na razie jest separacja. To nie jest rozwód na sto procent. Dopiero jest koniec, jak jest rozwód – przyznała siostra modelki w wywiadzie dla „Jastrząb Post”. Marta Krupa nie ukrywa, że wciąż liczy na to, że Joanna i Douglas przezwyciężą kryzys i dadzą sobie drugą szansę.