Karolina Pisarek to obecnie jedno z najgorętszych nazwisk w show-biznesie w Polsce. Modelka i celebrytka zdobyła popularność dzięki udziałowi w „Top Model”. Nie wygrała, ale mimo to zrobiła spektakularną karierę. Ma na swoim koncie współprace z wieloma markami, a także prestiżowymi czasopismami. Dziś skupia się przede wszystkim na działalności w mediach społecznościowych, na czele z Instagramem. Przez ostatnie lata była reprezentowana przez Avant Management, na której czele stoi Małgorzata Leitner. Sformułowanie „była” nie zostało użyte przypadkowo. We wtorek (27 czerwca 2023) Karolina Pisarek poinformowała, że zakończyła współpracę ze znaną agencją.

Karolina Pisarek zakończyła współpracę z Małgorzatą Leitner i Avant Management

25-latka wydała oficjalne oświadczenie, za pośrednictwem którego powiadomiła swoich fanów i fanki, jak również współpracowników i współpracowniczki o znaczących zmianach w jej życiu zawodowym. Rozstała się ze swoją managerką – Małgorzatą Leitner. Co więcej, podała swoje nowe dane kontaktowe. 

Z dniem 19.06 br. zakończyłam wieloletnią współpracę z agencją Avant, tym samym współpracę z menadżerką Małgorzatą Leitner – brzmi początek oświadczenia, które Karolina Pisarek opublikowała na swoim profilu na Instagramie. 

Całe oświadczenie znajdziecie tutaj:

Nie sposób nie zauważyć, że Karolina Pisarek zablokowała możliwość komentowania najnowszego postu na jej oficjalnym profilu na Instagramie. Możemy się jedynie domyślać, że modelka i celebrytka chce uniknąć „dramy” w mediach społecznościowych.

Karolina Pisarek i Małgorzata Leitner rozstały się po latach współpracy

Rozstanie Karoliny Pisarek i Małgorzaty Leitner odbiło się szerokim echem w rodzimych mediach plotkarskich. Finalistka „Top Model” nie ujawniła kulisów zakończenia tej współpracy. I nic nie wskazuje na to, aby chciała to zrobić w (najbliższej) przyszłości. Natomiast jej ex-agentka nie skomentowała całej sprawy. Przynajmniej na razie. Jeśli się to zmieni, poinformujemy was o tym.