Maciej Musiał – od dziecięcego aktora do bożyszcza nastolatek

Pomimo swojego młodego wieku Maciej Musiał jest już prawdziwym weteranem polskiego show-biznesu. Trudno się jednak temu dziwić. Swoje pierwsze kroki na scenie stawiał jeszcze jako dziecko, a gdy był nastolatkiem zaczął grać ważne role w dużych produkcjach. Utalentowanego i uroczego młodzieńca, a prywatnie syna aktorów Anny i Andrzeja Musiałów, można było oglądać chociażby w „Ojcu Mateuszu” i „Hotelu pod żyrafą i nosorożcem”. Ogólnopolską rozpoznawalność przyniosła mu rola Tomka Boskiego w niezwykle popularnym serialu komediowym telewizyjnej Dwójki pt. „Rodzinka.pl”. Z czasem Maciek zaczął także występować w znacznie poważniejszych tytułach, takich jak kryminalno-sensacyjny serial „Krew z krwi”, wojenny „Czas honoru” czy biograficzny dramat obyczajowy „Mój biegun”, gdzie wcielił się w niepełnosprawnego podróżnika Jasia Melę. 

Maciej Musiał – gwiazda telewizji

Związany przez długie lata z Telewizją Polską aktor spełniał się jednak nie tylko jako aktor, ale także jako prezenter telewizyjny. Gwiazdor młodego pokolenia pojawiał się m.in. w „The Voice of Poland” oraz wielokrotnie był współgospodarzem okolicznościowych koncertów transmitowanych na antenie TVP.


W ostatnich latach o Maćku Musiale było głośno przede wszystkim za sprawą jego długofalowej współpracy z platformą Netflix. Zaczęło się od tego, że w 2018 roku aktor wystąpił w „1983”, czyli pierwszym polskim serialu oryginalnym w ofercie giganta VoD. Następnie przyszły role w międzynarodowych produkcjach: fantastyczno-przygodowym „Wiedźminie” i nowym serialu twórców „Dark”, czyli „1899”, który niestety został anulowany po pierwszym sezonie.

Maciej Musiał i Weronika Targońska

Mimo tego, że Maciej Musiał rzadko wypowiada się publicznie na tematy swojego życia uczuciowego, tabloidy i portale internetowe co rusz łączą go z kolejnymi kobietami. We wrześniu ubiegłego roku naczelny serwis plotkarski w naszym kraju ogłosił, że serce aktora ponownie jest zajęte. Wybranką dwudziestoośmiolatka rzekomo okazała się niejaka Weronika Targońska.

Żadne z nich nie potwierdziło medialnych doniesień na swój temat. Na instagramowym profilu dziewczyny (znajdziecie go pod nazwą @weronika.targonska) regularnie zaczęły jednak pojawiać się wymowne ślady zażyłości ze znanym aktorem. Kolejnych „dowodów” na ich bliską relację dostarczyły ostatnio zdjęcia wykonane przez paparazzi na Dworcu Centralnym w Warszawie, na których Maciek czule żegna swoją partnerkę.

Jak udało się już ustalić mediom, Weronika Targońska jest fotomodelką. Mierząca 172 cm Gdańszczanka ma w swoim portfolio kampanie dla takich marek jak Born2be, Pull&Bear czy należący do Jessiki Mercedes brand Veclaim.

Myślicie, że Maciej Musiał i Weronika Targońska zdecydują się wkrótce opowiedzieć o łączącym ich uczuciu?

Zobacz także: