Michał Szpak to bez cienia dyskusji jedna z najbardziej barwnych postaci na polskiej estradzie. Choć od jego debiutu na scenie programu „X Factor” minęło już dziesięć lat (!), to pochodzący z Jasła piosenkarz z wciąż nie przestaje nas zaskakiwać swoimi kolejnymi artystycznymi wcieleniami. Po zakończonej niedawno przygodzie w roli jurora muzycznego talent show telewizyjnej Dwójki wokalista zdecydował się zaangażować w znacznie mniej komercyjne projekty.

Michał Szpak i jego nowy projekt

Najnowszym z nich jest tryptyk „O jak fałszywe wszystko”, mający na celu ratowanie pamięci o polskich pieśniach ludowych. W ramach tego przedsięwzięcia utalentowany trzydziestolatek nagrał utwór „Żegnam cię mój świecie wesoły” – teledysk znajdziecie na YouTube.

Michał Szpak i jego biżuteria

Przeglądając ostatnio profil Michała Szpaka na Instagramie, który obserwuje już niemal ćwierć miliona użytkowników serwisu, nie tylko zwróciliśmy uwagę na to, że sporo się u niego dzieje w kontekście zawodowym. Zauważyliśmy też, że od jakiegoś czasu nie rozstaje się z pewnym elementem biżuterii.


Mowa konkretnie o złotym naszyjniku, który jest na liście biżuteryjnych marzeń niemal połowy naszej redakcji. Michał chodzi w nim praktycznie non-stop: zarówno na co dzień, jak i na scenie. Udało nam się ustalić, że łańcuch to dzieło polskiej marki Umiar.

Warto dodać, że stylowy naszyjnik pochodzi z kolekcji o nazwie Więzi, przeznaczonej zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.