Polski Pałac Manowce uznany za najlepsze miejsce na wesele w Europie!

Marzył wam się ślub za granicą, ale pandemia pokrzyżowała wam plany? Nic straconego. Okazuje się bowiem, że najlepsze miejsce na wesele w Europie znajduje się w Polsce! Mowa o położonym nad Zalewem Szczecińskim Pałacu Manowce. To wynik najnowszego rankingu opracowanego przez European Best Destinations, największy w Europie portal turystyczny. W wyścigu o tytuł European Best Wedding Venue 2020 (czyli właśnie najlepszej weselnej miejscówki w Europie) Pałac Manowce pokonał nawet obiekty z greckiej wyspy Santorini, portugalskiego wybrzeża Algrave  czy Wenecji – czyli miejsca dotychczas uważane za najpiękniejsze.

Czy odwołać ślub i wesele z powodu koronawirusa? Pytamy wedding plannerkę >>>

Położony nad samym brzegiem Zalewu Szczecińskiego i otoczony rozległą puszczą Pałac Manowce swoje progi otworzył dopiero niedawno (profil na Instagramie – w właściwie dwa – dla polskich i zagranicznych klientów – ruszył zaledwie w maju tego roku), jego historia sięga początków XX wieku, kiedy zbudowany został w neoklasycystycznym stylu według projektu Theodora Blessa (najprawdopodobniej). Przez lata przechodził z rąk do rąk, pełniąc przeróżne funkcje, niedawno znalazł jednak nowego właściciela, który przywrócił mu dawną świetność. Przekonajcie się, zaglądając do naszej galerii. Zachwycicie się fasadą budynku, pełnymi przepychu wnętrzami i przestronnym ogrodem. I od razu zapragniecie zrobić rezerwację, zwłaszcza, że Pałac dostaniecie wówczas na wyłączność. Do dyspozycji gości są 3 apartamenty, 13 pokoi gościnnych, 5 pokoi do wspólnego użytku, sale na przyjęcia, a także ogrody, gdzie można zorganizować wesele nawet na 100 osób (w specjalnej hali namiotowej). Jesteście już po ślubie? Nic straconego! Pałac Manowce można wynająć także na wakacje!

„Ponieważ Pałac Manowce organizuje nie tylko wesela, lecz również pobyty wakacyjne i spotkania firmowe, myślę, że dzięki temu wyróżnieniu przyciągniemy wielu gości z całego świata, którzy odkryją Polskę jako nowe, atrakcyjne miejsce na wypoczynek, wesele i imprezy firmowe” – powiedziała Joanna Sinikiewicz, menedżer Pałacu. Dodając, że walory krajobrazowe regionu są naprawdę niezwykłe. 

Atrakcje na wesele – jakie niespodzianki przygotować dla gości weselnych i dzieci? Najlepsze pomysły na atrakcje weselne >>>