Pary jednopłciowe debiutują w polskiej telewizji

Jeszcze kilka lat temu trudno byłoby sobie wyobrazić, że w polskiej wersji „Tańca z Gwiazdami” wystąpi para składająca się z dwóch mężczyzn. A jednak! Jacek Jelonek, zdeklarowany gej, dotarł do wielkiego finału show występując w parze z profesjonalnym tancerzem, Michałem Danilczukiem. Przystojny model nie znalazł się jednak w ostatniej edycji polsatowskiego „Dancing with the Stars” przez przypadek. Przypomnijmy, że o Jacku Jelonku zrobiło się głośno w mediach już jesienią 2021 roku za sprawą emitowanego w TTV programu „Prince Charming Polska”, czyli pierwszego w historii polskiej telewizji randkowego show dla nieheteronormatywnych mężczyzn.

Pierwszy sezon programu „Prince Charming” przyjął się bardzo dobrze. Jesteśmy zadowoleni zarówno z odbioru jak i wyników oglądalności. Kontynuacja serii to pewnie kwestia czasu – informowało w czerwcu biuro prasowe Grupy TVN.

Format okazał się nie tylko sukcesem komercyjnym, ale przede wszystkim spełnił swoją podstawową rolę. Jacek Jelonek znalazł w programie partnera, z którym do dziś jest w szczęśliwym związku.

Trwa nabór do reality show z udziałem par LGBT

Szczegóły dotyczące wyczekiwanego przez wielu widzów nowego sezonu „Prince Charming” w TTV na razie nie są znane. Udało nam się za to dotrzeć do informacji, że pełną parą trwają już przygotowania do zupełnie nowego formatu, w którym wystąpią osoby ze społeczności LGBT. Castingiem do programu o nieznanej jeszcze nazwie, zajmują się osoby, które w przeszłości zajmowały się doborem uczestników m.in. do „Big Brothera” czy „Hotelu Paradise”.

Wasz związek to huragan emocji? Ciągłe rozstania i powroty? Kłótnie i kłamstwa? Dajcie sobie ostatnią szansę i sprawdźcie siłę waszej miłości! Słońce, palmy, duża kasa i kąpiel w oceanie czekają na was! – czytamy w ogłoszeniu krążącym po mediach społecznościowych.

fot. drunkbutelegant / instagram.com

Wato dodać, że do wspomnianego programu poszukiwane są nie tylko pary jednopłciowe. Warunkiem jest jednak to, aby nie miały ślubu i dzieci.

Zobacz także:

Zawalczcie o miłość i wielkie pieniądze, na rajskiej wyspie – zachęca organizator castingu, agencja Casting Busters.

Macie zamiar oglądać nowy reality show z „tęczowymi” bohaterami?