Czwarty odcinek nowej edycji „Top Model” dostarczył widzkom i widzom kolejnych wrażeń. Okazał się niezwykle emocjonujący. A to dlatego, że uczestniczki oraz uczestnicy modowego show przeszli metamorfozy, jak również wzięli udział w ekstremalnych zadaniach, w tym w pokazie mody na spektakularnych schodach czy magicznej sesji zdjęciowej z kołem akrobatycznym. Zobaczcie, co działo się w tym odcinku i kto odpadł z programu. 

„Top Model 11”: odcinek 4. Co się wydarzyło? Metamorfozy, pokaz na schodach i sesja zdjęciowa z kołem 

Choć wiele osób spodziewało się, że na początku odcinka uczestnicy i uczestniczki wprowadzą się do domu Top Model, to w rzeczywistości zostali poddani metamorfozom. Za całość odpowiadał Marek Sierzputowski. Wraz ze swoim teamem zmienił fryzury osób, które biorą udział w „Top Model 11” – długość, a także kolory ich włosów. Za najbardziej zaskakującą można uznać metamorfozę Krystiana Embradory. Dołączył bowiem do grona platynowych blondynów. Nie spodziewałem się tego – przyznał. Uczestnik był otwarty na zmiany, efekt bardzo mu się spodobał, ale dodał, że musi polubić się na nowo. Adriana Hyzopska, której przedłużono pasma, też była zadowolona. Uznała, że wygląda świetnie w długich włosach. Filip Ferner stwierdził, że wygląda młodziej. Natomiast Martyna Kaczmarek przyznała, że wygląda jak swoja mama. Tęskniła za nią, dlatego całkowicie odpowiadało jej takie rozwiązanie. Zdecydowanie gorzej czuła się Karolina Kuracińska. Podczas metamorfozy okazało się, że jej włosy są mocno zniszczone i wymagają odświeżenia. Bała się, że będą za krótkie, ale na koniec stwierdziła, że nie jest tak źle. Z kolei Klaudia Nieścior, choć na początku uspokajała koleżanki oraz kolegów z programu, zestresowała się gdy przyszła jej kolej. Jak bardzo się zmieniła? Zdjęcia wszystkich uczestników i uczestniczek po metamorfozach znajdziecie tutaj:

Tuż po metamorfozach uczestniczki oraz uczestnicy programu wzięli udział w sesji do październikowego numeru GLAMOUR. To wydanie będzie dostępne w sprzedaży od 29 września 2022 roku. Co ciekawe, czytelniczki oraz czytelnicy magazynu będą mieli dwie okładki do wyboru. Oto one: 

W tym odcinku uczestniczki oraz uczestnicy wzięli udział również w pokazie mody, który odbył się na... kamiennych schodach. Wybieg sam w sobie był bardzo wymagający. Mimo to zadanie zostało dodatkowo utrudnione. Mieszkanki i mieszkańcy domu Top Model mieli na sobie mocno oversize’owe kreacje, a także buty na bardzo wysokich obcasach. Najlepiej poradzili sobie Natalia Woś, która otworzyła pokaz, Karolina Kuracińska, Michalina Wojciechowska, Martyna Kaczmarek, Adrian Nkwamu, Borys Barchan, Weronika Pawelec i Adriana Hyzopska. Niestety nie obyło się bez problemów, a nawet wypadków. Krystian Embradora mógł liczyć na wsparcie Moniki Jac Jagaciak, czyli gościni specjalnej. Marcelina Zetler zgubiła buta po drodze. A Klaudia Nieścior kilka razy się potknęła. Idąc, odpadł jej obcas. Mimo to nie poddała się i poszła dalej. Jury oraz goście byli pod wrażeniem. Po pokazie uczestniczka wymagała pomocy medycznej. Jej determinacja została nagrodzona brawami. 

Ostatnie zadanie, z którego relację mogliśmy oglądać w czwartym odcinku „Top Model 11”, to sesja zdjęciowa z kołem akrobatycznym. Dość ekstremalna, ale zarazem spektakularna. Dziś będziecie pływać po niebie nad romantyczną taflą wody - poinformował Marcin Tyszka, który stanął za aparatem, a następnie przedstawił kolejną gościnię specjalną: Annę Węklar. Wszystkie osoby bardzo się starały, ponieważ była to pierwsza sesja panelowa. Co za tym idzie: zdjęcia trafiły do Joanny Krupy, Kasi Sokołowskiej, Marcina Tyszki, Dawida Wolińskiego oraz wspomnianej Moniki Jac Jagaciak, którzy następnie zdecydowali, kto wygrywa, a kto odpada w tym odcinku. 

Tym razem zwyciężyła Weronika Pawelec. To właśnie ona zajęła pokój zwycięzców (i zwyciężczyń). Klaudia Nieścior, Maciej Skiba, Natalia Woś i Borys Barchan też zebrali mnóstwo pochwał. Niestety jurorki oraz jurorzy nie byli zadowoleni z Karoliny Kuracińskiej, Marceliny Zetler, Krystiana Embradory, jak również Aleksandry Helis, która dostała złoty bilet. Kto w takim razie musiał pożegnać się z programem? To spore zaskoczenie. 

„Top Model 11”: odcinek 4. Kto odpadł?

Decyzja nie była łatwa. Po obradach jurorki, jurorzy oraz gościni specjalna postanowili, że tym razem z programem musi pożegnać się Karolina Kuracińska. Niestety uczestniczka słabo wypadła podczas sesji zdjęciowej z kołem akrobatycznym. 

Zobacz także: