„Top Model 11” trwa w najlepsze. W trzecim odcinku modowego show poznaliśmy nazwiska wszystkich uczestników oraz uczestniczek tego sezonu. Wśród nich znalazła się Adriana Hyzopska – utalentowana makijażystka i aspirująca modelka. Zachwyciła jurorów i jurorki swoją energią. Co więcej, otwarcie przyznała, że jest osobą transpłciową. Swoją historię opowiada w niezwykle dojrzały i świadomy sposób. Co jeszcze o niej wiemy? Sprawdźcie. 

Adriana Hyzopska w „Top Model 11”

Oglądając drugi odcinek „Top Model 11”, poznaliśmy Adrianę Hyzopską. Wypadła bardzo dobrze zarówno na castingu, jak i na bootcampie – m.in. podczas testu z chodzenia po wybiegu z Kasią Sokołowską i Dawidem Wolińskim. Ma niesamowitą energię, co zostało zauważone przez członków i członkinie jury, jak również przez inne uczestników i uczestniczki. Adriana Hyzopska wzięła udział w pokazie zorganizowanym pod koniec ostatniego etapu castingu, a co za tym idzie mogła wprowadzić się do domu Top Model.

Razem z nią zamieszkali: Natalia Woś, Martyna Kaczmarek, Borys Barchan, Maciej Skiba, Filip Ferner, Marcelina Zetler, Krystian Embradora, Aleksandra Helis (przypomnijmy, że w tym sezonie to właśnie ona zdobyła złoty bilet), Karolina Kuracińska, Klaudia Nieścior, Michalina Wojciechowska, Weronika Pawelec i Adrian Nkwamu.

Ich poczynania można śledzić w każdą środę o godz. 21:35 na kanale TVN, a także w serwisie streamingowym Player. O tym, co wydarzyło się w poszczególnych odcinkach „Top Model 11” przeczytacie również na Glamour.pl. 

„Top Model 11”: Adriana Hyzopska – kim jest?

To idealny moment, by poznać Adrianę Hyzopską trochę lepiej. Już podczas castingu do „Top Model 11” dowiedzieliśmy się, że ma 19 lat. Pochodzi z Kutna, na co dzień uczy się w technikum w Łodzi. Jest osobą transpłciową. Zachwyciła jury swoją energią, a także dojrzałością, z jaką podchodzi do tematu tranzycji. Kasia Sokołowska, czyli ceniona reżyserka pokazów mody, jurorka w modowym show, a prywatnie mama, przyznała, że podoba jej się sposób, w jaki Adriana Hyzopska przekazuje swoją historię. 

Debiutując w programie, Adriana Hyzopska opowiedziała również o trudnej relacji ze swoim tatą, który niestety nie zaakceptował jej decyzji. Jednocześnie przyznała, że mama i siostra są dla niej ogromnym wsparciem. Są z nią na co dzień, poza tym kibicują w związku z udziałem w „Top Model 11”

Kandydatka na kolejną top modelkę zajmuje się wizażem. Teraz próbuje również swoich sił w modelingu.

Zobacz także:

„Top Model 11”: Adriana Hyzopska – makijaż

Jak wspomnieliśmy, Adriana Hyzopska, która jest jedną z uczestniczek „Top Model 11”, interesuje się makijażem. Jest utalentowana i ciężko pracuje. Ma na swoim koncie pierwsze sukcesy. Zdobyła m.in. tytuł Mistrzyni Polski w makijażu artystycznym oraz scenicznym. 

„Top Model 11”: Adriana Hyzopska – Instagram

Jeżeli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o Adrianie Hyzopskiej, warto zajrzeć na jej profil na Instagramie. Uczestniczka „Top Model 11” posługuje się nickiem @adrianahyzopska. Regularnie publikuje nowe zdjęcia oraz relacje. Na niektórych z nich widać, jak piękne makijaże wykonuje. 

To tylko jedno z wielu zdjęć, które można znaleźć na jej oficjalnym profilu. Więcej możecie zobaczyć w naszej galerii.