Powiało chłodem. W powietrzu czuć jesień. Czy to znak, że lato definitywnie za nami? Otóż planety nam nie pozwolą na wychłodzenie! Im zimniej, tym bardziej będziemy chciały i chcieli podgrzać atmosferę! Układ gwiazd sprawi, że okazji i ochoty do flirtu nie zabraknie! 10 i 14 września Wenus znajdzie się w Skorpionie, a Mars w Wadze. To zapewni nam odpowiednie wibracje, by szukać uniesień! Jeśli stawiacie na miłość, to działajcie 6 września, kiedy wypada nów w Pannie lub poczekajcie cierpliwie  do 20 września, kiedy czeka nas pełnia w Rybach i zacznijcie działać. Co jeszcze czeka we wrześniu 2021 poszczególne znaki zodiaku, jeśli chodzi o różnego rodzaju relacje? 

Horoskop seksualny na wrzesień 2021: Baran

Księżyc w nowiu 6 września sprawi, że zechcesz wreszcie zająć się swoim życiem erotycznym Baranie! Koniec odkładania tego tematu na wieczne nigdy! Nie odsuwaj swoich potrzeb i pragnień. Niezależnie od tego, czy jesteś w związku, czy solo, możesz je realizować, zasługujesz na przyjemność i ona powinna być dla ciebie priorytetem! Porządki w szafach na jesienny sezon naprawdę mogą poczekać! Ba, zdecydowanie lepiej ci pójdzie, kiedy zadbasz najpierw o to, by było ci dobrze!

Horoskop seksualny na wrzesień 2021: Byk

Bykom może być pisany we wrześniu romans! O tak. Warto się więc przygotować na to, że jesień minie pod znakiem uniesień. Stracić dla kogoś głowę? Czasem warto. Krótki romans może dać zastrzyk energii na długie i zimne miesiące! Dobra rada: na początku takiej namiętnej, ognistej znajomości dobrze jest ustalić jakieś zasady, reguły tej relacji. Nawet jeśli po drodze przyjdzie je złamać.

Horoskop seksualny na wrzesień 2021: Bliźnięta

Merkury zawładnie we wrześniu związkami miłosnymi i seksualnymi Bliźniąt. I może się nawet okazać, że wiecznie żądne przygód, nowości i uniesień osoby spod tego znaku zodiaku, zaczną się rozglądać za... miłością! Czyżby przerażała je wizja długich samotnych wieczorów? Pewnie to taki etap. I cóż, warto sobie na niego pozwolić, iść za głosem potrzeb! Nie zawsze musi być intensywnie, przelotnie, bez zobowiązań. Na kilka tygodni można zaszyć się z kimś pod kocem, pić wino i oglądać romantyczne seriale na Netflixie

Horoskop seksualny na wrzesień 2021: Rak

Czy jesień może być romantyczna? Dla Raków ta tegoroczna, a zwłaszcza wrzesień, taka właśnie będzie! Już Wenus o to zadba! Drogie Raki wykorzystajcie tę moc i swoją siłę przyciągania w tym okresie, a czeka was piękny jesienny okres randek, słodkich słówek, trzymanie się za rękę i spacery w słońcu wśród złotych liści. A jak już wam się znudzi, to parki i kawiarnie zamieńcie na własną sypialnie i sprawdźcie, czy wasz partner czy partnerka potrafi zamienić czułe słówka w dirty talk!

Horoskop seksualny na wrzesień 2021: Lew

U Lwów raczej spokojnie, bez większych zawirowań. Te w stałych związkach będą się cieszyć słodką rutyną, pielęgnować wspólne rytuały a nawet... myśleć o tym, by zrobić kolejny krok w relacji! Jeśli tak czujecie, porozmawiajcie szczerze z partnerką czy partnerem o tym, co dalej. Poznanie z przyjaciółmi czy rodziną? Wspólne mieszkanie? Wspólne konto w banku? Ślub?

Horoskop seksualny na wrzesień 2021: Panna

Miesiąc zacznie się niby niewinnie, wszystko będzie się układało, zwłaszcza w pracy czy finansach. Ale co w życiu osobistym u ciebie, droga Panno?! Cóż, pełnia księżyca w Rybach 20 września będzie przełomowym momentem dla twojej relacji! Szykuj się na emocje na najwyższym poziomie. W zależności od tego, jaka jest twoja sytuacja może to być, zarówno zerwanie, jak i mogą to być zaręczyny! Albo poznanie TEGO kogoś! 

Zobacz także:

Horoskop seksualny na wrzesień 2021: Waga

Wagom będzie się raczej we wrześniu układało! Będą miały okazję i poflirtować, jak i zawrzeć interesującą znajomość, która może zaowocować czymś poważniejszym. We wrześniu warto skupić się nie tylko na układaniu spraw pracowych i sercowych, lecz także na zdrowiu! Wizyta w gabinecie ginekologicznym, zrobienie z partnerką czy partnerem badań pod kątem infekcji przenoszonych drogą płciową, zwłaszcza jeśli dopiero się poznajecie, to zawsze świetny pomysł!

Horoskop seksualny na wrzesień 2021: Skorpion

Także Skorpiony, podobnie jak Wagi, odczują w sierpniu, że żyje się nie tylko pracą! Co zatem? Smartfony w dłoń! Odpalcie aplikacje randkowe i szukajcie szczęścia! To piękny okres roku na randki! Chłodne wino w ciepły wieczór w restauracyjnym ogródku? Niby klasyka, ale jak inaczej poznać drugą osobę, dowiedzieć się o niej, co trzeba, powiedzieć o sobie, uwieść słowem i gestem? Żeby potem przenieść się do mieszkania. Do sypialni. A może do hotelu? Na łonie natury też byłoby miło, ale warto pamiętać, że za to grozi mandat. W każdym razie Skorpiony w sierpniu mają szansę na udane randkowanie, na dłuższy romans także. A czy na "żyli długo i szczęśliwie"? Niekoniecznie, jeszcze nie teraz. Ale trzeba zacząć próbować! Przy okazji biorąc to, co daje nam los!

Horoskop seksualny na wrzesień 2021: Strzelec

Dla Skorpionów miesiąc zacznie się niewinnie. Te wolne ot tak odpalą aplikację randkową i będą sobie niby tylko przeglądać. Uwaga, osoba zupełnie nie w twoim typie może cię zaczepić i wpadniesz po uszy, drogi Skorpionie. Oczywiście to nic złego, po prostu warto wiedzieć, że czasem dobrze jest wyjść poza swoje ramy. Trzeba jednak uważać na retrogradację Merkurego, która rozpocznie się 26 września w niedzielę. Może być gorąco! Niepokoje i scysje zarówno w długoterminowych, jak i świeżych związkach są bardzo możliwe. Dlatego warto trzymać nerwy na wodzy.

Horoskop seksualny na wrzesień 2021: Koziorożec

Wenus w Skorpionie pobudzi Koziorożce do zadbania o balans, odpuszczenie pracy na rzecz życia towarzyskiego. Niech nadgodziny i dodatkowe projekty we wrześniu nie istnieją. Koziorożce dzięki temu odżyją, będą przyciągać do siebie interesujących ludzi i pod koniec miesiąca mają szansę na randkę, która będzie game changrzerem w ich dotychczasowym życiu!

Horoskop seksualny na wrzesień 2021: Wodnik

Księżyc w nowiu szóstego 6 września nie tylko będzie wspierał miłość. Będzie też akurat Wodnikom dodawał zmysłowości i pewności siebie, co zaowocuje miesiącem pełnym erotycznych doznać! Warto więc uzbroić się w dobry lubrykant i korzystać! Oprócz tego, mogą pojawić się też przemyślenia: czy relacja, w której jesteś, satysfakcjonuje cię, czy twoje potrzeby pod różnymi względami są brane pod uwagę, zaspokajane? Jeśli nie, to nie chodzi o to, by trzaskać drzwiami i odchodzić na zawsze, ale spróbować o tym szczerze porozmawiać!

Horoskop seksualny na wrzesień 2021: Ryby

10 września planeta miłości i namiętności, czyli Wenus wkracza do seksownego Skorpiona i wtedy zacznie się dziać! Drogie Ryby, poczujecie potrzebę nowości, świeżości. Co robić? Szukać inspiracji, mieć otwartą głowę, próbować! Nie chodzi tu o nie wiadomo co. Czasem wystarczy zmienić pozycję, miejsce uprawiania seksu, sposób dotykania, by odkryć coś nowego, pobudzającego, napędzającego seksualną energię! Oczywiście nigdy nie zaszkodzi włączyć na przykład gadżetów erotycznych, jeśli macie na to ochotę, czy zastanowić się, czy to nie czas i pora, by zrealizować którąś z fantazji...