Jej największym marzeniem w czasach szkolnych było dostanie się na architekturę i urbanistykę. Aby tego dokonać całą klasę maturalną dojeżdżała 70 kilometrów do Warszawy na zajęcia rysunku architektonicznego. Podczas zajęć nauczyciel powiedział, patrząc na jej rysunki, że na pewno jej się nie uda. Mylił się. Mimo specyficznego stylu rysunku dostała się, ale te słowa zostały z nią na całe lata, wprawiając ją w kompleksy na punkcie swoich umiejętności.

Wszystko zmieniło się, kiedy na świat przyszła jej pierwsza córka Zuzia. Dziewczynka urodziła się bez uszka i z wadą serca. Okazało się, że naprawa słuchu i rekonstrukcja małżowiny usznej to skomplikowana i bardzo kosztowna operacja. Klaudia jednak wiedziała, że zrobi wszystko, żeby umożliwić córce normalne życie. Nie chciała jednak prosić o pieniądze. Postanowiła zacząć sprzedawać swoje umiejętności, aby zebrać prawie pół miliona złotych. Niepewnie wystawiła swój pierwszy rysunek przedstawiający bociana niosącego bobasa w dziobie za 10 złotych na Facebooku. Obraz sprzedał się za prawie tysiąc złotych. 

Tak ruszyła machina, dzięki której Klaudii udało się uratować słuch Zuzi. Jej zbiórka przerodziła się także w jej pracę. Dziś nadal rysuje, projektuje dla marek, tworzy wzory, sprzedaje też koszulki ze swoimi rysunkami czy sztukę użytkową. Jak sama mówi - wszystko dzieje się po coś. Sytuacja z Zuzią nauczyła ją pokory i wiary we własne możliwości. Poznała też wielu wspaniałych ludzi, których nazywa swoimi przyjaciółmi. Dziś jest szczęśliwsza niż kiedykolwiek.  

#girlTALK i #girlsASK to internetowe show tworzone przez Karolinę Cwalinę. Każdy odcinek swoją premierę ma w czwartek o 21.00 na kanale YouTube. W ramach tych dwóch cykli prowadząca odpowiada na pytania widzów oraz rozmawia z zaproszonymi gośćmi na tematy takie jak: samorozwój, biznes, pasje, miłość czy macierzyństwo. To pierwszy taki projekt, gdzie silne, zdolne, przedsiębiorcze kobiety (i nie tylko) rozmawiają otwarcie o tym, co jest dla nich ważne, w co wierzą, co je bawi, ale też co je boli. Rozwinięciem odcinków jest podcast dostępny na także na Spotify i Apple Podcast.