Kamil Popławski to uśmiechnięty, kreatywny i pełen energii przystojniak z Opola. W sieci przedstawia się jako Skyila, bo tak brzmi jego pseudonim artystyczny. Co wiemy o tym charyzmatycznym uczestniku trzeciego sezonu randkowego show TVN 7, Hotel Paradise, którego jeszcze kilka lat temu można było oglądać w Top Model? Sprawdź poniżej!

Kamil Popławski - wiek, wzrost, wymiary

Kamil Popławski ma 23 lata. Jest zodiakalną Panną - swoje urodziny obchodzi 10 września. Ma 180 cm wzrostu. Gdy kilka lat temu występował w Top Model jego wymiary wynosiły: 97 cm (klatka) - 78 cm (pas) - 93 cm (biodra).

Kamil Popławski - wykształcenie, praca, hobby

Kamil Popławski uczęszczał do Publicznego Liceum Ogólnokształcącego nr VI w swoim rodzinnym Opolu. W 2018 roku rozpoczął naukę na Uniwersytecie Opolskim. Interesuje się rozwojem osobistym i sferą duchową - studiuje i praktykuje coaching filozoficzny. Uważa się także za wrażliwego artystę. Swoją miłość do sztuki wyraża tworząc muzykę i malując.

W każdym z nas tkwi coś wyjątkowego. Naszym celem jest znalezienie sposobu na wyrażenie tego - wyznał.

Interesuje się także tańcem i aktorstwem. Jest zawodowym instruktorem pływania oraz trenuje street workout i kickboxing.

Kamil Popławski - „Top Model” i „Hotel Paradise”

Nie jest tajemnicą, że Kamil Popławski w wieku 19 lat próbował swoich sił w programie Top Model. Wystąpił w szóstym sezonie show, w którym dotarł do finałowej piętnastki. Choć już wtedy był bardzo wyluzowany, to teraz sprawia wrażenie jeszcze bardziej pewnego siebie.

Mój styl bycia może się wydawać flirtem i... w rzeczywistości tak jest - przyznaje z rozbrajającą szczerością.

Kamil podkreśla jednak, że zalicza się do mężczyzn, którzy raczej nie idą na całość na pierwszej randce.

Faceci popełniają zasadniczy błąd, chcąc od razu zabrać dziewczynę do łóżka zamiast poznać, kim jest naprawdę. Ja lubię wiedzieć, co jem - wyznaje.

Aktualnie można go oglądać we wiosennej edycji programu Hotel Paradise, gdzie sparował się z Sarą Prokopek.

Kamil Popławski - Instagram

Profil Kamila znajdziecie na Instagramie pod nazwą @kamil_hotelparadise3. Jego profil obserwuje już niemal 60 tysięcy użytkowników serwisu.