Kamila Ibrom w ostatniej edycji programu TopModel dotarła aż do 10 odcinka. W historii show uczestnicy niejednokrotnie stawali przed zadaniem pozowania nago.

Zobacz: Rozbierane sesje w Top Model. Jak modele radzili sobie w poprzednich edycjach?>>>

Rozbierane sesje pojawiły się w ostatniej edycji aż dwa razy - w obu przypadkach Kamila odmówiła pozowania nago. W odcinku piątym modelka zdecydowała się pozować w bieliźnie, ale w zamian musiała zaprezentować się przed obiektywem w towarzystwie trzech gigantycznych pająków położonych na jej ciele.

Zobacz: TOP MODEL 2015 ODCINEK 5: sesja nago i z robakami>>>

Kolejnym razem za obiektywem stanął sam MarcinTyszka, który znany jest tego, że nie lubi kompromisów na swoich sesjach. Kamila jednak nie dała się przekonać i w sesji z kolorowym pyłem jako jedyna pozowała w staniku. Zdaniem jury negatywnie wpłynęło to na atrakcyjność zdjęcia i było jednym z argumentów, dla których zdecydowali, że musi opuścić program.

Zobacz: TOP MODEL 2015 ODCINEK 10: sesja Marcina Tyszki>>>

Dziś, prawie 2 miesiące po zakończeniu Top Model, Kamila zdecydowała się na odważną sesję zdjęciową autorstwa Kai Kitliński, w której pozuje w całkowicie prześwitującej bluzce. Drapieżne i niegrzeczne stylizacje przygotowane przez Aleksandrę Orawczak świetnie komponują się z mrocznym makijażem autorstwa Anety Sobolewskiej i urodą Kamili. Modelka na zdjęciach prezentuje się świetnie, udowadniając, że jej kariera dopiero się rozpoczyna!

Kredyty

Zdjęcia: Kaja Kitlinski/Petite Photography
Stylizacje: Aleksandra Orawczak
Włosy: Piotr Jazgier/Effectownia Hair Design
MUA: Aneta Sobolewska

Zobacz też:

Pierwsza sesja Kamili Ibrom po udziale w Top Model

Kamila Ibrom w pokazie Jacob Birge Vision SS 2016

Kamila Ibrom w pokazie Parocki & Brzozowski

D.U