Niestety, dotarliśmy już na metę z naszym urodzinowym konkursem. Ale na jego zakończenie przygotowaliśmy coś naprawdę ekstra. Macie szansę zdobyć dla siebie oraz swojej przyjaciółki piękny złoty laptop Lenovo Yoga 920, który pokochały najpopularniejsze rodzime gwiazdy, m.in. projektant Dawid Woliński, jeden z najlepszych polskich fotografów Marcin Tyszka, a także aktorki Marieta ŻukowskaWeronika Rosati i Małgorzata Kożuchowska

Laptop ten nie tylko kusi nie tylko obłędnym designem, ale również swoimi funkcjami. Na przykład? Funkcją Constant Connect, dzięki której Yoga 920 pobiera wiadomości e-mail, odtwarza muzykę i odbiera połączenia Skype nawet w trybie gotowości. Bez czasu ładowania, bez komplikacji. Poza tym możecie doświadczyć zadziwiającego dźwięku w technologii Dolby® Atmos tworzącej trójwymiarową przestrzeń dźwiękową, w której dźwięki płyną z wszystkich kierunków, gdy słuchasz muzyki przez słuchawki. Dzięki długiej pracy na baterii nie musicie myśleć o ciągłym ładowaniu Waszego sprzętu. A dzięki ładowaniu USB 3.0 możecie podłączyć ulubione urządzenia nawet, gdy Yoga 920 jest wyłączony. To, co na pewno Was zachęci, to również innowacyjny zawias bransoletowy, który płynnie obraca się w zależności od potrzeb, a precyzja i wytrzymałość zapewniają stabilność użytkowania. W zawiasie zagnieżdżono antenę Wi-Fi i odpowietrzniki zapewniające równomierną gładkość wszystkich powierzchni i jeszcze większą wygodę pisania, gdy laptop znajduje się na kolanach. Jednak największą zaletą tej konstrukcji jest ochrona procesora przed długotrwałymi uszkodzeniami spowodowanymi kurzem.

Co zrobić, aby to cudo (a w zasadzie dwa cuda!) trafiło w Wasze ręce? Wystarczy, że do jutra (22.05.2018) do godziny 23:59:59 za pomocą formularza, który znajdziecie poniżej, odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Pamiętajcie, że wybieramy najbardziej kreatywne odpowiedzi! 

REGULAMIN konkursu znajdziecie tutaj

AKTUALIZACJA - WYNIKI!

Miło nam poinformować, że laptopy Lenovo Yoga 920 otrzymuje:

Aneta W. z Piekar Śląskich

Gratulacje! Ze zwyciężczynią skontaktujemy się mailowo.