„Mask Singer” to nowy program rozrywkowy z udziałem gwiazd, który w marcu zadebiutował na antenie TVN. W muzycznym show udział biorą ludzie znani z pierwszych stron gazet: aktorzy, muzycy, sportowcy czy dziennikarze. Ich tożsamość nie jest jednak ujawniona, dlatego podczas swoich występów ukrywają się pod nietypowymi przebraniami. Dodatkowo uczestnicy mają także zmieniony głos, co znacznie utrudnia ich zdemaskowanie. 

Demaskacji występujących – przy wsparciu publiczności – podejmą się jurorzy-detektywi: Kuba Wojewódzki, Joanna Trzepiecińska, Kacper Ruciński i Julia KamińskaW dotychczasowych czterech odcinkach swoje prawdzie oblicze musieli ujawnić: aktor Mateusz Banasiuk (Tort), tancerz Stefano Terrazzino (Ośmiornica), lider zespołu Kombi Grzegorz Skawiński (Potwór), blogerka kulinarna Daria Ładocha (Wiedźma) i prezenterka Dorota Gardias (Róża). Oprócz postaci, które już pożegnały się z muzycznym show TVN-u, widzowie mogą podziwiać także występy: Kota, Ważki, BocianaPrysznica, Deszczu, Słońca i Koguta. Sprawdź, co wiemy na temat ostatniego z nich. 

Kim jest Kogut z „Mask Singer”?

Kogut na scenie „Mask Singer” pojawił się do tej pory dwukrotnie. W drugim odcinku brawurowo wykonał utwór „Can’t Stop The Feeling” Justina Timberlake’a, zaś w czwartym odcinku zaśpiewał hit przełomu lat 60. i 70. „Can't Take My Eyes Off You” autorstwa Frankiego Vailla. Przed każdym występem gwiazdor ukrywający się pod maską Koguta ujawnił kilka ciekawostek na swój temat.

Jestem dumnym nielotem, który lubi patrzeć, jak inni latają. Lubię wysiłek wędrowca. Windą na szczyt? No bez jaj. Na tatrzańskich szlakach jestem orłem. Dla mnie liczą się tylko fakty i moja rola w tym, żeby sprawdzać, czym żyje wróg. Kłamstw unikam jak lisa, ale czułości z kokoszką wręcz przeciwnie. W końcu moją specjalnością są zbliżenia. Mojej ukochanej oddam nawet ostatnie ziarno – powiedział w jednym z materiałów zapowiadających. 

Internautki i internauci nie mają wątpliwości, że pod barwnym kostiumem chowa się Krzysztof Skórzyński, wieloletni dziennikarz „Faktów” TVN i TVN24, a obecnie reporter pracujący przy skokach narciarskich. Fanki i fani show przypuszczają, że słowa „Lubi patrzeć, jak inni latają miały nawiązywać do obecnie piastowanego przez niego stanowiska. Z kolei cytat „Dla mnie liczą się tylko fakty” to jasne nawiązanie do pracy w redakcji najpopularniejszego programu informacyjnego TVN. Zgadzacie się z tymi podejrzeniami?

Krzysztof Skórzyński Kogutem w „Mask Singer”? / fot. AKPA

Przypomnijmy, że premierowe odcinki „Mask Singer” można oglądać w każdą sobotę o godz. 20:00 na antenie TVN i za pośrednictwem platformy Player. Relacja z każdego odcinka do sprawdzenia również na Glamour.pl

--

Zobacz także:

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.