Zanim Hailey Baldwin została żoną Justina Biebera, łączono ją z innym kanadyjskim wokalistą, Shawnem Mendesem. Plotki, że między tą dwójką jest coś na rzeczy, podkręcił fakt, że Shawn i Hailey pojawili się razem na zeszłorocznej Met Gali. Ale tak naprawdę już wcześniej widywani byli w swoim towarzystwie, a Baldwin miała nawet okazję odwiedzić Mendesa w jego rodzinnym domu w Toronto. Ale niedługo po tym, jak wszyscy byli przekonani, że Shawn i Hailey na Met Gali to nie może być przypadek, okazało się, że Hailey spotyka się z Justinem Bieberem. A niespełna miesiąc później modelka była już zaręczona z Kanadyjczykiem. Te wydarzenia u wielu wywołały niemałą konsternacją, a relacja Shawna i Hailey okazała się nie do końca klarowna. Kiedy już Baldwin została panią Bieber, Shawn udzielił wywiadu magazynowi The Rolling Stones, w której dziennikarz oczywiście nie omieszkał zapytać go, co tak naprawdę łączyło go z żoną Justina. Mendes trochę się wówczas otworzył, mówiąc, że Hailey „jest jedną z najbardziej cool osób, jakie zna. Jest nie tylko piękna wizualnie, ale ma także jedno z najpiękniejszych serc, z jakimi się spotkał". W jego wypowiedziach dało się wyczuć, że czuł do niej coś więcej, niż tylko przyjaźń. I mimo, że minęło już trochę czasu, 20-latek ewidentnie nadal ciepło myśli o swojej przyjaciółce, czego wyrazem jest choćby jego aktywność na Instagramie.

Co Justin Bieber myśli o relacji Shawna Mendesa i Hailey Baldwin?

Cała trójka, czyli Shawn Mendes, Justin Bieber i Hailey - oficjalnie Bieber, obserwuje się na Instagramie. Co więcej, wzajemnie lajkują sobie też niektóre zdjęcia. Justin chętnie te z koncertów Shawna, natomiast bardzo szczegółowi jak zawsze followersi i fani dopatrzyli się pewnego bardzo interesującego ich zdaniem szczegółu. Mianowicie, Shawn Mendes polubił jedno ze zdjęć na instagramowym profilu Biebera, na którym jest Hailey. Całe to zdarzenie zostało uwiecznione w formie screena na jednym z fanowskich kont modelki, najwyraźniej bacznie śledzone również przez jej męża. Skąd to wiemy? Bieber postanowił skomentować publikację z lajkiem Shawna pod zdjęciem Hailey, pisząc: „Są przyjaciółmi, wyluzujcie”. Tym komentarzem Justin Bieber udowodnił, że nie ma żadnego problemu z tym, że jego żona i Shawn Mendes lubią się oraz nie zamierzają się z tym kryć także w social mediach. I słusznie!

Przy okazji przypominamy, że już 2 kwietnia Shawn Mendes po raz pierwszy wystąpi w Polsce. Kanadyjczyk da koncert na krakowskiej Tauron Arenie, a relacji z tego wydarzenia nie zabraknie również na Glamour.pl! 

Shawn Mendes, Noah Centineo, A$AP Rocky i Kendall Jenner w nowej kampanii Calvin Klein #MyCalvins >>>>