Gdy druga pełnia księżyca w tym miesiącu rozświetli niebo, w powietrzu uniesie się magia. Blue moon, czy też niebieski księżyc (lub niebieski superksiężyc) jest niezwykle rzadki, dlatego warto wiedzieć, z czym wiąże się jego wpływ.

Sierpniowy blue moon: horoskop na niebieski księżyc dla wszystkich znaków zodiaku

W czwartek, 31 sierpnia dokładnie około 2:35 w nocy na niebie pojawi się blue moon. Trzymajcie kciuki za czyste niebo, abyście mogli i mogły je podziwiać i zamanifestować w obecności niebieskiego księżyca to, co ostatnio chodzi wam po głowie. 

Astrologicznie ta pełnia księżyca przypada w Rybach. To mistyczny znak wodny kojarzony z nadziejami, marzeniami, uzdrowieniem i zamknięciem. Jak wszyscy wiemy, pełnie księżyca mogą być intensywne (często jest to czas, w którym osiągane są cele lub pojawiają się problemy), ale jest to również idealny czas, aby odpuścić wszystko, co powstrzymuje cię od poprawienia jakości życia. Niebieski superksiężyc w Rybach, znaku reprezentującym także intuicję, duchowość i najlepszy rodzaj zakończeń (takich, które stają się niesamowitymi nowymi początkami), może być po prostu ostatecznym momentem, by zacząć działać.

Sprawdźcie horoskop na niebieski księżyc dla wszystkich znaków zodiaku i dowiedzcie się, jakie pytanie warto sobie zadać w tę wyjatkową noc.

Horoskop na niebieski księżyc: Lew

Co cię czeka: Odkrycie sekretu, zmierzenie się z prawdą. Pozwolenie sobie na popadnięcie w pożądanie, zdobycie odwagi, aby żyć poza zasadami. Znalezienie prawdziwej pasji, porzucenie starej wersji siebie i przygotowanie się do transformacji.

Zadaj sobie pytanie: Co obecnie odwraca moją uwagę od tego, co prawdziwe?

Horoskop na niebieski księżyc: Panna

Co cię czeka: Uporządkowanie swoich priorytetów. Stanie się lepszym partnerem (w miłości, pracy lub przyjaźni). Nawiązanie nowych kontaktów, podjęcie decyzji o związaniu się z kimś, kogo kochasz. Pozbycie się krzywdy z przeszłości, która uwierała cię zbyt długo.

Zobacz także:

Zadaj sobie pytanie: Czy to, co robię jest dla siebie, czy dla innych?

Horoskop na niebieski księżyc: Waga

Co cię czeka: Postaw swoje zdrowie na pierwszym miejscu, proś o pomoc. Pracuj nad sobą, ponownie zaangażuj się w projekt, jednak porzuć stary sposób działania. Zmień swoje postępowanie, porzuć nałóg lub niezdrowy nawyk, który już ci nie służy.

Zadaj sobie pytanie: Co powinnam/powinienem robić inaczej?

Horoskop na niebieski księżyc: Skorpion

Co cię czeka: Odkryj na nowo swoją zalotną stronę. Naucz się znajdować w centrum uwagi, porzuć samosabotaż, celebruj życie. Spędzaj czas z wartościowymi ludźmi, rozwijaj kreatywność, szukaj radości. Eliminuj to, co negatywnie na ciebie wpływa.

Zadaj sobie pytanie: Jak mogę pozwolić sobie zabłysnąć?

Horoskop na niebieski księżyc: Strzelec

Co cię czeka: Uświadomienie sobie, na kogo możesz liczyć, stworzenie własnej wersji rodziny. Poczucie przytłoczenia, przeprowadzka lub zmiana sytuacji życiowej. Inwestycja w przyszłość, pozbycie się problematycznego przywiązania do miejsca lub osoby.

Zadaj sobie pytanie: Co powstrzymuje mnie przed cieszeniem się życiem?

Horoskop na niebieski księżyc: Koziorożec

Co cię czeka: Dzielenie się historią. Ujęcie się za kimś, kto cię potrzebuje. Otwarte pisanie / mówienie o swoim życiu lub pracy. Przedyskutowanie czegoś, by odnaleźć moc i pozbyć się strachu przed mówieniem prawdy.

Zadaj sobie pytanie: Jak mogę być wierny / wierna sobie?

Horoskop na niebieski księżyc: Wodnik

Co cię czeka: Szczęście w finansach: podpisanie umowy, zaakceptowanie podwyżki. Wzrost poczucia własnej wartości. Chęć zainwestowania w siebie lub innych. Poczucie wolności, porzucenie starych wyobrażeń o tym, kim jesteś i ile jesteś wart/warta.

Zadaj sobie pytanie: Jak mogę jeszcze bardziej zainwestować w siebie?

Horoskop na niebieski księżyc: Ryby

Co cię czeka: Zacznij od nowa, przestań się sabotować, poznaj swoją wartość, daj się poznać takim, jakim naprawdę jesteś. Poczuj się silny/silna, zmień swoje życie, uwolnij starą wersję siebie, a dojdziesz do siebie po trudnym okresie i odkryjesz drzemiącą w sobie moc.

Zadaj sobie pytanie: Czego potrzebuję, aby naprawdę cieszyć się ze swojego sukcesu?

Horoskop na niebieski księżyc: Baran

Co cię czeka: Odkrycie ważnej prawdy, poznanie mocy własnej intuicji. Poczucie gotowości do odejścia od przeszłości, zaangażowanie się w praktykę duchową lub uzdrawiającą. Porzucenie czegoś lub kogoś, dla kogo nie ma już miejsca w twoim życiu.

Zadaj sobie pytanie: Czy przebaczenie komuś pomoże mi ruszyć dalej?

Horoskop na niebieski księżyc: Byk

Co cię czeka: Uświadomienie sobie, gdzie pasujesz. Możliwość znalezienia ludzi, z którymi zapragniesz spędzać więcej czasu. Nawiązanie nowych, ważnych kontaktów w pracy. Porzucenie przyjaźni, która jest dla ciebie zbyt jednostronna.

Zadaj sobie pytanie: Kto sprawia, że ​​czuję się najbardziej swobodnie, będąc po prostu sobą?

Horoskop na niebieski księżyc: Bliźnięta

Co cię czeka: Zrozumienie, że marzenia są bardziej realne niż kiedykolwiek. Ponowne zdefiniowanie, co oznacza dla ciebie sukces. Uświadomienie sobie, jaki jest twój kolejny ważny cel - ustalenie, co musisz zrobić, aby to osiągnąć i pozbycie się wszystkiego, co może cię powstrzymywać.

Zadaj sobie pytanie: Kto powiedział, że moje najśmielsze marzenia nie mogą się spełnić?

Horoskop na niebieski księżyc: Rak

Co cię czeka: Nowe miejsce - nowy dom. Chęć odkrywania świata, uczenia się nowych rzeczy. Szczerość wobec siebie i innych. Planowanie podróże, puszczenie w niepamięć tego, co wydawało ci się zbyt ograniczające.

Zadaj sobie pytanie: Jak mogę sprawić, by moje życie było po prostu lepsze?

przeczytaj również:

Almanach astrologiczny 2024 autorstwa Emmy Howarth został opublikowany przez Leaping Hare Press. Artykuł pierwotnie ukazał się na glamourmagazine.co.uk.