W każdej edycji programu „Taniec z Gwiazdami” przychodzi taki moment, że para to za mało... W 7. odcinku 13. edycji show Telewizji Polsat na parkiecie zaprezentowały się więc taneczne tria. Influencerka Ilona Krawczyńska zatańczyła razem ze swoją starszą siostrą, Mileną Krawczyńską, czyli drugą połówką charyzmatycznego duetu o nazwie Siostry ADiHD. Karolina Pisarek i Michał Bartkiewicz zaprosili na parkiet babcię modelki. Z kolei faworyci tej edycji, bollywoodzka aktorka Natalia Janoszek i Rafał Maserak, zaprezentowali żywiołową choreografię w towarzystwie pani Iwony, czyli mamy Natalii. Parze numer 9, czyli uwielbianemu przez widzów kierownikowi budowy z programu „Nasz Nowy Dom” Wiesławowi Nowobilskiemu i Janji Lesar, towarzyszyła żona Wieśka, Barbara. Last but not least... Jacek Jelonek i Michał Bartkiewicz namówili do wspólnego występu przyjaciółkę „księcia”, czyli Aggie Lal. Jak wypadli? Szczegóły do sprawdzenia poniżej.

7. odcinek „Tańca z Gwiazdami 13” – relacja

Konkursową część odcinka rozpoczęła para numer 11, Natalia Janoszek i Rafał Maserak oraz mama Natalii, Iwona. Ich rock'n'roll w rytm przeboju „Jaillhouse Rock” z repertuaru Elvisa Presleya wprost zachwycił jury, którzy przyznali im za ten występ aż 38 punktów.

Następnie w pasodoble do piosenki „Canción Del Mariachi” zaprezentowali się Jacek Jelonek i Michał Danilczuk oraz Aggiel Lal. Co to było za show! Jurorzy nie mieli wyboru – panom z pary numer i ich sympatycznej towarzyszce przyznali cztery dziesiątki, czyli maksymalną liczbę punktów.

Twista do kultowego polskiego kawałka „Chłopiec z gitarą” zatańczyła para numer 3, Karolina Pisarek i Michał Bartkiewicz oraz babcia Karoliny, pani Maryla. Jury doceniło ich starania, oceniając ich taniec na 34 punkty.

fot. mat. prasowe Polsat

Para numer 9, obchodzący dziś swoje urodziny Wiesław Nowobilski i Janja Lesar oraz żona Wiesia, Barbara, zatańczyli do piosenki „Konik na biegunach”. Jurorzy przyznali im 33 punkty.

Ilona i Milena Krawczyńskie z Robertem Rowińskim zatańczyli niezwykle energetyczną cza-czę w rytm kawałka „Let’s Get Loud” z repertuaru Jennifer Lopez. Jury było pod ogromnym wrażeniem występu sióstr i ich tanecznego partnera i przyznało im w sumie aż 39 punktów.

Zobacz także:

Następnie przyszła pora na drugą serię tańców. Natalia i Rafał zaprezentowali taniec współczesny. Na żywo zaśpiewała dla nich Maria Sadowska. Piosenkarka wykonała swoją nową piosenkę „Jestem tylko dziewczyną” z filmu „Jestem tylko dziewczyną”, którego jest reżyserką. Jury przyznało im maksymalną liczbę punktów!

Pierwsza jednopłciowa para w historii polskiej wersji „Taniec z Gwiazdami” zatańczyła quickstepa do utworu „Ostatnia nadzieja”, którą w oryginale wykonują sanah i Dawid Podsiadło. Jacek i Michał otrzymali od jury 37 punktów.

Karolina i Michał w swoim drugim tańcu tego wieczoru zrobili cza-cza-cza w rytm hitu „Love Me Again” Johna Newmana. Jury oceniło ich popisy na 36 punktów.

Wiesław i Janja wyszli ponownie na parkiet, aby zaprezentować eleganckiego walca do utworu „When I Fall in Love With You”. Otrzymali za swój drugi taniec 36 punktów.

Na koniec konkursowej części odcinka zobaczyliśmy quickstepa Ilony i Roberta do radosnej piosenki „Walking on Sunshine”. Nie mogło być inaczej. para numer 1 w końcu otrzymała 40 punktów.

To był najlepszy quickstep tej edycji – stwierdziła Iwona Pavlović.

„Taniec z Gwiazdami 2022” – kto odpadł 10.10.2022?

13. edycja programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” powoli wkracza w decydującą fazę. Po dzisiejszej rywalizacji w show pozostały bowiem już tylko 4 najlepsze pary. O tym, kto pozostał w grze w o Kryształową Kulę oraz wysokie nagrody pieniężne (100 tysięcy złotych dla gwiazdy i 50 tysięcy złotych dla tancerza) jak zwykle zdecydowali wspólnie jurorzy oraz widzowie biorący udział w głosowaniu. Ich decyzją w 7. odcinku z programem pożegnała się para numer 3, czyli Karolina Pisarek i Michał Bartkiewicz.

Tym samym w ćwierćfinale „Tańca z Gwiazdami 2022” wystąpią:

  • Natalia Janoszek i Rafał Maserak
  • Jacek Jelonek i Michał Danilczuk
  • Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński
  • Wiesław Nowobilski i Janja Lesar