W programie Top Model 7 pozostało 12 uczestników, a rywalizacja między nimi coraz bardziej się zaostrza. Początek 6. odcinka rozpoczął się dość burzliwie. Daria, zwyciężczyni ostatniego zadania i właścicielka najlepszego zdjęcia z sesji nago, pokłóciła się z Szymonem. Jednak głównie za sprawą bardzo trudnych zadań był to odcinek pełen emocji. Sprawdźcie, z czym musieli zmierzyć się modele i modelki. 

Top Model 7: castingi do pokazów mody Roberta Kupisza i marki Bizuu

Pierwszym zadaniem 6. odcinka było wzięcie udziału w profesjonalnych castingach do pokazów mody. Modele starali się o udział w pokazie najnowszej kolekcji Roberta Kupisza. Projektant z pomocą jurorki Kasi Sokołowskiej oceniał uczestników programu. Konkurencję wygrali Michał Borzuchowski, dla którego było to zupełnie nowe doświadczenie oraz Hubert Gromadzki, który otworzył pokaz. Przyznał, że było to dla niego wyjątkowe przeżycie i chętnie zrobiłby to jeszcze raz.

Natomiast dziewczyny rywalizowały o miejsce w pokazie Bizuu - polskiej marki, za którą stoją Zuzanna Wachowiak i Blanka Jordan. Jako gość specjalny w programie pojawiła się jedna z projektantek (Zuzanna), a casting odbył się w butiku. Do gustu najbardziej przypadła jej Ania Markowska, która wzięła udział w prezentacji jesiennej kolekcji. Pokaz był ogromnym przedsięwzięciem, a Ania miała zaszczyt pojawić się na nim w finałowej kreacji. Zdjęcia znajdziecie TUTAJ >>>

Top Model 2018: ekstremalny pokaz na wodzie Mariusza Przybylskiego

Kolejnym zadaniem dla uczestników był również pokaz mody. Gościem specjalnym był Mariusz Przybylski, który zorganizował prezentację kolekcji w domu modelek. 

Wśród gości na pokazie pojawili się znani goście, a wśród nich najważniejszy - modelka Zuza Bijoch, która później uczestniczyła w panelu jurorskim i oceniała, jak uczestnicy Top Model radzą sobie na wybiegu, a właściwie na… torze przeszkód. Wybieg umieszczono na środku basenu. Był śliski i niestabilny, a zadaniem modeli i modelek było profesjonalne przejście po nim i oczywiście uniknięcie kontaktu z wodą. Nie wszystkim się to jednak udało. Michał i Oliwia wpadli do wody, kiedy się mijali. To samo spotkało Piotra, który nie poddał się i wrócił na wybieg. Tym samym zachwycił jurorów swoim opanowaniem. Ryzykowną sytuację mieli również Hubert i Magda. Spotkali się na wybiegu i mocno chwiali, ale dzięki współpracy nie wpadli do wody. To właśnie oni wygrali to zadanie. Magdę wybrała Zuza Bijoch, a Huberta Mariusz Przybylski.

Uczestnicy przyznali, że to pokaz mody w ekstremalnych warunkach bardzo ich zintegrował.

Uczestnicy Top Model 7 na Instagramie. Zobaczcie konta finałowej 14 >>>

Zobacz także:

Top Model 2018: sesja pod wodą

To nie był łatwy odcinek. Po pokazie (prawie) na wodzie, uczestnicy musieli zmierzyć się z pozowaniem… pod wodą. Wiele z nich było przerażonych, ale ostatecznie każdemu udało się zrobić zdjęcie. Autorem fotografii był Rafał Makieła, który instruował modeli i modelki, jak mają się ustawić. W tym zadaniu wspierał ich również Jakub Kosel i Michał Piróg. Finalista 5. edycji Top model udzielał wskazówek, pomógł również wynurzyć się w wody Darii, która przełamała swój lęk przed wodą. Podobnie jak Sophie, a także Oliwia. Dziewczyny były bardzo dzielne! Więcej o sesji pod wodą oraz wszystkie zdjęcia znajdziecie TUTAJ >>>

Top Model 7: kto odpadł z 6. odcinka programu?

W panelu jurorskim gościnnie uczestniczyli Zuza Bijoch i Mariusz Przybylski. Oboje zachwycili się Michałem oraz Szymonem, jednak wraz z Joanną Krupą, Kasią Sokołowską, Dawidem Wolińskim i Marcinem Tyszką zdecydowali, że najlepsze zdjęcie z sesji pod wodą należy do Magdy. W zagrożonej trójce znaleźli się Oliwia Zasada, Franek Strąkowski i Sophie Reich. Niestety tym razem odpadły dwie osoby: Franek oraz Sophie, dla których to koniec przygody z Top Model 7.