Za nami już 4 odcinki nowej, siódmej edycji programu Top Model. Finaliści mają za sobą metamorfozy, pierwszą sesję, a także sesję dla Glamour, której efekty możecie zobaczyć w naszym październikowym numerze.  Z programem niestety pożegnała się już Julia Frankowicz, ale prawdziwe emocje ciągle przed nami. Nie mieliście okazji zobaczyć tego, co wydarzyło się w show do tej pory? Spokojnie, na Glamour.pl znajdziecie podsumowanie każdego z dotychczasowych odcinków. Jeśli jednak nie chcielibyście już opuszczać premierowej transmisji lub obejrzeć powtórki, a kompletnie nie wiecie, gdzie i jak możecie to zrobić, już spieszymy z pomocą! 

Finał Top Model 8 na żywo - co dzieje się w ostatnim odcinku i kto wygra program?

Top Model 2018 - gdzie i o której oglądać w tv i online?

Premierowe odcinki Top Model 7 można zobaczyć w każdy poniedziałek o 21:30 na antenie TVN. Ale mamy świetną wiadomość dla tych, którzy nie posiadają telewizorów. W tym samym czasie, kiedy odcinek pokazywany jest w telewizji, można go oglądać online na platformie Player.pl. Jeśli chcecie uniknąć reklam, wystarczy, że wykupicie miesięczny pakiet (dzięki temu będziecie mieć dostęp też do innych tytułów, nie tylko programów TVN) - wtedy macie pewność, że nic nie przerwie Wam seansu najnowszego odcinka Top Model. Nie możecie obejrzeć go do końca? Żaden problem! Moment, w którym skończycie oglądać, Player zapamiętuje i pozwala Wam do niego wrócić przy kolejnym uruchomieniu platformy. Dzięki temu nie musicie włączać epizodu od samego początku. 

Top Model 2018: uczestnicy Top Model 7 na Instagramie. Zobaczcie konta finałowej 14 >>>

Top Model 7 - gdzie zobaczyć powtórki?

Nie macie możliwości poświęcić poniedziałkowego wieczoru na nowy odcinek Top Model? Nic straconego! W niedzielę na pewno znajdzie się więcej czasu! Bo to właśnie w każdą niedzielę o godzinie 15:15 w TVN możecie obejrzeć powtórkę poprzedniego odcinka. A jeżeli nie chcecie czekać tak długo, w każdej chwili wchodzicie na Player.pl i włączacie każdy epizod, który przegapiliście. 

Dom Top Model 2018: Tak mieszkają uczestnicy Top Model 7! [DUŻO ZDJĘĆ] >>>

Gdzie oglądać Top Model za granicą?

Nie mieszkacie w Polsce, ale jesteście fanami Top Model i chcielibyście oglądać go w kraju, w którym aktualnie przebywacie? Albo jedziecie na urlop i nie chcecie rozstawać się ze swoimi ulubionymi uczestnikami? Dzięki Player.pl macie taką możliwość i dostęp nie tylko do najnowszych, ale i wcześniejszych odcinków. Platforma umożliwia to wszystkim widzom przebywającym na terenie Unii Europejskiej. Wystarczy, że wykupicie pakiet START. Na stronie Player.pl można znaleźć wszystkie informacje dotyczące płatności oraz warunków korzystania. 

Top Model 7: Kto z jurorów chętnie sam zgłosiłby się na casting do „Top Model”? Typuje Michał Piróg! >>>