Nowa edycja Top Model wystartowała! Za nami dwa odcinki największego – modowego show w Polsce. Zakończyły się castingi do ósmej edycji programu. Wiemy już, kto pojedzie na boot camp i powalczy o miejsce w domu modelek i modeli. Co to będą za emocje! Warto jednak zaznaczyć, że znamy już pierwszą osobę, która na pewno trafi do programu. Jak to możliwe? Wszystko za sprawą złotego biletu – nowości, którą przygotowali dla nas twórcy Top Model.

Top Model 8: złoty bilet – co to jest?

To jedna z nowości, którą przygotowali dla nas twórcy Top Model. Złoty bilet gwarantuje wybranej uczestniczce lub uczestnikowi wstęp do domu modelek. Na pewno zobaczymy tę osobę w programie! Szczęśliwa posiadaczka, albo posiadacz złotego biletu nie weźmie udziału w kolejnym etapie modowego show, czyli w boot campie. W tym czasie spakuje swoje walizki, a także zaplanuje swoją przeprowadzkę do domu modelek! O tym, kto zachwycił jurorów i może być spokojny o swój udział w Top Model 8, dowiedzieliśmy się w ubiegły poniedziałek (9 września). Poznajcie Klaudię El Dursi!

 

Top Model 8: kim jest Klaudia El Dursi?

Klaudia El Dursi oczarowała jurorów podczas castingu! Postanowili dać jej szansę i zdecydowali, że właśnie piękna brunetka zamieszka w domu modelek. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński od razu zwrócili uwagę na jej egzotyczną urodę. Okazało się, że mama uczestniczki jest Polką, natomiast jej tata pochodzi z Libii. Co ciekawe, poznali się w Budapeszcie. Klaudia ma 30 lat i jest szczęśliwą mamą dwóch chłopców. Prowadzi własną pracownię krawiecką. Jest perfekcjonistką, nie odpuszcza. Właśnie dlatego często pracuje (dosłownie!) dniami i nocami. Uczestniczka Top Model 8 zdobyła doświadczenie w fotomodelingu jeszcze przed rozpoczęciem programu. Ale dotąd nie miała styczności z „high fashion”. Klaudia przyznała, że zawsze marzyła o karierze modelki. Teraz może pozwolić sobie na udział w programie, ponieważ jej synowie są nieco starsi i bardziej samodzielni. Poza tym może liczyć na wsparcie najbliższych – w drugim odcinku show poznaliśmy jej życiowego partnera oraz ukochaną mamę. Jak Klaudia poradzi sobie w Top Model? O tym przekonamy się już niebawem.

Top Model 8: Kim jest Dawid Woskanian? Uczestnik nowej edycji programu cierpi na rzadką chorobę >>>