Pamiętacie Brzydulę? Serial z Julią Kamińską w roli głównej totalnie skradł serca Polaków. Nic więc dziwnego, że twórcy postanowili nakręcić jego kontynuację. W ubiegłym roku Piotr Jasek (scenarzysta) opublikował na Instagramie fragment scenariusza pierwszego odcinka nowego sezonu Brzyduli. Z tekstu jasno wynika, że wszyscy – znani dotychczas bohaterowie serialu… zginęli, a firma F&D przestała istnieć. Scenariusz okazał się jednak fałszywy. Piotr Jasek szybko opublikował na swoim profilu sprostowanie. Bohaterowie żyją i mają się… różnie, ale żyją i pozdrawiają – czytamy w oświadczeniu. Jasek przyznał również, że nie może zdradzić jakichkolwiek szczegółów dotyczących oryginalnego scenariusza, a to ze względu na wiążące go umowy. Co ciekawe, aktorzy grający w kontynuacji Brzyduli, też do końca nie wiedzą, jak potoczą się losy ich bohaterów. A kogo zobaczymy na ekranie?

Brzydula: Kto zagra w nowym sezonie serialu?

W nowym sezonie Brzyduli (oczywiście!) nie mogłoby zabraknąć Julii Kamińskiej, która ponad dekadę temu wcielała się w postać Uli Cieplak. Aktorka przyznała też, że kontynuacja nie miałaby sensu bez Violetty. W tej roli po raz kolejny zobaczymy Małgorzatę Sochę. Co ciekawe, udział w nowym sezonie Brzyduli potwierdziła cała obsada znana z poprzedniej części. Ale twórcy serialu zapewniają, że pojawią się również nowe twarze.

Brzydula: Kiedy serial powróci na antenę?

Choć twórcy Brzyduli nie podali jeszcze konkretnej daty wielkiego powrotu, są pewne spekulacje na ten temat. Serial powróci na antenę TVN prawdopodobnie wiosną 2020 roku. Nie możemy się doczekać, a wy?

„Plotkara” - oto wszystko, co wiemy o kontynuacji kultowego serialu. Kto wystąpi w nowej wersji „Gossip Girl”? >>>