Pamiętacie Brzydulę? Serial z Julią Kamińską w roli głównej totalnie skradł serca Polaków. Nic więc dziwnego, że twórcy postanowili nakręcić jego kontynuację. W ubiegłym roku Piotr Jasek (scenarzysta) opublikował na Instagramie fragment scenariusza pierwszego odcinka nowego sezonu Brzyduli. Z tekstu jasno wynika, że wszyscy – znani dotychczas bohaterowie serialu… zginęli, a firma F&D przestała istnieć. Scenariusz okazał się jednak fałszywy. Piotr Jasek szybko opublikował na swoim profilu sprostowanie. Bohaterowie żyją i mają się… różnie, ale żyją i pozdrawiają – czytamy w oświadczeniu. Jasek przyznał również, że nie może zdradzić jakichkolwiek szczegółów dotyczących oryginalnego scenariusza, a to ze względu na wiążące go umowy. Co ciekawe, aktorzy grający w kontynuacji Brzyduli, też do końca nie wiedzą, jak potoczą się losy ich bohaterów. A kogo zobaczymy na ekranie?

Brzydula: Kto zagra w nowym sezonie serialu?

W nowym sezonie Brzyduli (oczywiście!) nie mogłoby zabraknąć Julii Kamińskiej, która ponad dekadę temu wcielała się w postać Uli Cieplak. Aktorka przyznała też, że kontynuacja nie miałaby sensu bez Violetty. W tej roli po raz kolejny zobaczymy Małgorzatę Sochę. Co ciekawe, udział w nowym sezonie Brzyduli potwierdziła cała obsada znana z poprzedniej części. Ale twórcy serialu zapewniają, że pojawią się również nowe twarze.

Brzydula: Kiedy serial powróci na antenę?

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów Brzyduli. Serial powróci na antenę TVN jeszcze w 2019 roku. To znaczy, że emisja nowych odcinków rozpocznie się w ciągu trzech miesięcy! Nie możemy się doczekać premiery, a wy?

„Plotkara” - oto wszystko, co wiemy o kontynuacji kultowego serialu. Kto wystąpi w nowej wersji „Gossip Girl”? >>>