Anna Lewandowska to nie tylko popularną trenerka, propagatorką zdrowego żywienia i autorką motywujących książek, ale również bizneswoman. Żona Roberta Lewandowskiego jest dzisiaj właścicielką marki oferującej dietetyczne przekąski, które można m.in. kupić w sieci kawiarni Healthy Store Foods by Ann, a wszystkie mamy na pewno doskonale wiedzą, że Ania stoi również na czele marki oferującej ubrania oraz dodatki dla dzieci. Do jej powstania inspiracją bez wątpienia była jej córka, Klara.

I ta lista niebawem się wydłuży, gdyż latem tego roku na Instagramie Ani Lewandowskiej dowiedzieliśmy się, że pracuje ona nad nowym projektem. I choć autorka nie zdradziła on razu żadnych szczegółów, w sieci szybko pojawiły się domysły, co to będzie. I teraz okazuje się, że będzie to dokładnie to, co sami obstawialiśmy, patrząc na kategorię nowego profilu Ani na Instagramie @anna_lewandowska_new_project, czyli Zdrowie/Uroda.

Zobacz także: O m.in. najskuteczniejszych ćwiczeniach na smukłe nogi i odważnych stylizacjach rozmawiamy z Anią Lewandowską

Anna Lewandowska rusza z marką kosmetyczną - Moodiphy 

Anna Lewandowska już za cztery dni (na strodnie al-newproject.com odbywa się oficjalne odliczanie) wystartuje z kolejną działalnością i będzie to marka kosmetyków ekologicznych phlov by Anna Lewandowska. Jak czytamy na serwisie wirtualnekosmetyki.pl, firma ma siedzibę w Gdyni, a prezesem zarządu jest Przemysław Orzechowski, który tworzy markę Alkemie znaną z kosmetyków naturalnych. I faktycznie, jak można wyczytać z wpisy do krajowego rejestru sądowego, Moodiphy będzie „sprzedawać perfumy i kosmetyki” oraz „produkować wyroby kosmetyczne i toaletowe” (chodzi m.in. o mydła). 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zaangażuj swoje zmysły i wyobraźnie  Zamknij oczy  załóż słuchawki  i zrelaksuj się ⁣ ⁣ Przed Tobą wszystkie produkty z nowego projektu @annalewandowskahpba dostępne jeszcze przed premierą  ⁣ Dzięki nagraniom ASMR (ang. Autonomous Sensory Meridian Response, samoistna odpowiedź meridianów czuciowych) – możecie poczuć zjawisko przyjemnego mrowienia w okolicach głowy, szyi i innych obszarach ciała. ⁣ ⁣ ASMR może zostać wywołane poprzez wizualne, słuchowe, dotykowe i zapachowe bodźce zewnętrzne.⁣ Jest to faktyczna aktywność mózgu, która ma dobroczynny wpływ na zdrowie.⁣ ⁣ Przyjemnie? Czekamy jeszcze 4 dni na premierę⁣ ⁣ Piszcie w komentarzach, jakie produkty widzicie w swojej wyobraźni

Post udostępniony przez Anna Lewandowska - new project (@anna_lewandowska_new_project) Paź 2, 2019 o 10:26 PDT

Zobacz także: Anna Lewandowska wie, jak powinno wyglądać idealne śniadanie