Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka przebywają aktualnie w Miami. Nie ma wątpliwości, że na długo zapamiętają tę podróż. Jeden z najpopularniejszych piłkarzy w Polsce oraz celebrytka wzięli bowiem ślub, o czym poinformowali za pośrednictwem swoich profili w mediach społecznościowych. Poznajcie szczegóły ceremonii i zobaczcie zdjęcia, które państwo młodzi opublikowali na Instagramie. 

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka wzięli ślub w Miami

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka są już małżeństwem. Ślub odbył się w wyjątkowym miejscu, a mianowicie na plaży w Miami. Podczas ceremonii panna młoda miała na sobie spektakularną suknię o kroju księżniczki, która została dodatkowo ozdobiona koronką. Top był gorsetowy, z kolei dół długi i rozłożysty. Do tego celebrytka założyła białe sandałki na platformach i ultra wysokich obcasach. Natomiast włosy w odcieniu czekoladowego brązu spięła w niski kok. Piłkarz postawił na klasykę, czyli szary garnitur, białą koszulę oraz loafersy. Ich stylizacje robią wrażenie. Zobaczcie:

Z relacji na Instagramie wynika, że po złożeniu przysięgi małżeńskiej główni zainteresowani całą sprawą oraz zaproszeni przez nich gościnie i goście (wśród nich m.in. Krzysztof Gojdź) świętowali na dachu luksusowego apartamentu z widokiem na miasto. 

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka - historia związku 

To dobra okazja do tego, by dowiedzieć się czegoś więcej o uczuciu, które łączy Jakuba Rzeźniczaka i Paulinę Nowicką. Przypomnijmy, że spotykają się od ponad roku. W styczniu 2022 zawodnik klubu Wisła Płock oświadczył się swojej ukochanej podczas lotu helikopterem nad Nowym Jorkiem. Kilka miesięcy później, a konkretnie w listopadzie wrócili do Stanów Zjednoczonych, by wprowadzić swój związek na kolejny poziom. Jak informowaliśmy powyżej, wzięli ślub. 

To nie jest pierwszy ślub Jakuba Rzeźniczaka. W  2016 roku popularny piłkarz wziął ślub z Edytą Zając. Małżeństwo trwało do 2020 roku. Niedługo po oficjalnym rozstaniu dowiedzieliśmy się, że sportowiec spotyka się z Magdaleną Stępień, która zyskała popularność dzięki udziałowi w programie „Top Model”. Para przeżyła osobistą tragedię. Gdy już nie byli razem, okazało się, że ich synek, który przyszedł na świat w lipcu 2021 roku, jest poważnie chory. Niestety niedługo po 1. urodzinach Oliwier, bo właśnie takie imię dla niego wybrali, zmarł. Czujemy niewyobrażalny ból, ale i ogromną wdzięczność, za każdy dzień jego życia. Było tych dni dokładnie 376 – przyznali zdruzgotani rodzice. W trudnych chwilach Jakub Rzeźniczak mógł liczyć na wsparcie swojej obecnej partnerki.